Domov / Správca / Určenie súladu s predpismi analytik práce Popis vzorky

Určenie súladu s predpismi analytik práce Popis vzorky

PRACOVNÁ NÁPLŇ

Základná Pracovná zodpovednosť

 Pomoc pri tvorbu a implementáciu štandardov organizačné podmienky a

postupy na dosiahnutie súladu s platnými predpismi.

 Pomôcť s rozvojom a údržbou miestnych štandardných operačných postupov,

podpory efektívnosti bezpečnosti a vyššej úrovne súladu.

 Poskytovať strategické poradenstvo a odporúčania riaditeľovi alebo zástupcovi s ohľadom na

najlepšie praktiky podmienky pravidiel a predpisov.

 Vykonávať interné audity a pomôcť so zriadením vnútornej kontroly na zabezpečenie

oddelenie dosahuje a udržiava vládne súlad.

 Pomáha rozvoju komplexnej prípravy plánov zároveň dohliada na pravidelné

dodržiavanie predpisov školenia a vzdelanie pre odbor.

 Poskytovať školenia a pomoc k jednotlivým častiam oddelenia, ktoré zlepšujú

štandardné pracovné postupy a celkovú zhodu.

 Sledovať zmeny platných predpisov a oznámi vlaku a pomáhať pri

Implementácia regulačných zmien.

 Komunikovať a odovzdávať nedodržanie otázky, takže riaditeľovi alebo zástupcovi, aby mohli uplatniť

noriem prostredníctvom disciplinárnej politiky na zabezpečenie organizácie dosahuje a udržiava

vládne súlad.

 Sledovanie a správa nedodržanie a zmiernenie potenciálnych záväzkov pomôcť vyhnúť sa sankciám

sankcie, alebo iný zákonný trest.

 Poskytnúť výskum a vyšetrovanie otázky zhody v porovnaní s mandátom náklady

procesné nedostatky prevádzkových kontrolných mechanizmov a posúdenie bezpečnosti.

 Vedie a udržiava dozor nad county formálneho a neformálneho súťažného

procesy.

 Maintains dozor pre nákupné objednávky do 100 000 pri nákupe Oracle

modul na zabezpečenie súladu s politikami county pravidlá a postupy.

 Môžu spravovať kraj široký zmlúv.

 Týždenný plánovacie stretnutia sa môžu zúčastniť..

 Plní si ďalšie povinnosti ako účelovo dozorný úradník.

 Attends tréningy pridelené dozornému orgánu.

 Poskytuje výklad vysvetlenie a odbornosť všetkých zamestnancov okresu na granty zákony

pravidlá predpisy politické postupy a etika.

 Rozvíja a poskytuje formálne a o- jeden kraj zamestnancov na grantov politiky

postupmi a osvedčené postupy.

 Poskytuje analytické technické a funkčné odbornosť a administratívna pomoc

Finančný riaditeľ a Rada úradu komisárov.

VEDOMOSTI A ZRUČNOSTI

 Fyzické chemické mikrobiologické a bakteriologické analýzy vody.

 Zásad vodu kvality spätná prevencie a druhy spätná zariadení a ich

aplikácie.

 znalosť počítače a elektronické spracovanie dát znalosť

moderný kancelársky praktík a postupov nejaké vedomosti o účtovných zásad a postupov.

 Evidencia a správa príprava techniky.

 interpersonálne zručnosti pomocou takt trpezlivosť a láskavosť.

 Ústne a písomné komunikačné zručnosti.

 Správne použitie angličtiny gramatiky interpunkcia pravopisu a slovná zásoba.

 Zásady odbornej prípravy a poskytuje prácu smer.

 Technické aspekty oblasti špeciálnych.

 Používať obojsmerná rádiová komunikovať s poľa personálu

 Schopnosť interpretovať a uplatňovať mesto štátnymi a federálnymi zákonmi kódy obrady predpisov podmienky

a postupy súvisiace s pitnou vodou systémy

 Výskumu analyzovať a uplatňovať technické informácie, týkajúce sa kvality vody a voda spätná

operácií na predchádzanie a rozvíjať postupy, ktoré spĺňajú právne požiadavky

 Pripraviť prehľad a kontrolu špecifikácie na zabezpečenie súladu a kompatibilitu s

existujúce systémy a normy platné kódy špecifikácie a postupy

 Čítať porozumieť uplatňovať a oznámia zložené materiály

 Zaviesť a udržiavať efektívne pracovné vzťahy s tými, ktoré sú kontaktovaní v priebehu

práce

 Komunikovať jasne a stručne ústne aj písomne

 Porozumieť a vykonať ústne a písomné pokyny

 Analyzovať situáciu presne a prijať ďalší efektívny priebeh

 Vykonávať matematické výpočty

 Poskytuje technickú pomoc zamestnancom mimo zhotoviteľom a správcom

 Sledovať materiál a zariadenia potrieb zamestnancov a poskytnúť odporúčania týkajúce sa

Oddelenie výdavkov a pripraviť návrhy súvisiace s rozpočtom

 Pripraviť a udržiavať rôzne záznamy súbory a správy finančnej činnosti rozpočtové údaje

návrhy a priradené aktivity

 Komunikáciu so správcom zamestnancov vládnych agentúr dodávateľov a mimo

organizácie výmeny informácií koordinácia činností a vyriešiť otázky alebo obavy

O spolupráca skupiny

Skontrolujte tiež

Náplň práce špecialista odkaz / Úlohy / Povinnosti a zodpovednosť vzorky

Pracovná náplň / Úlohy / Duties and Responsibility Sample The Reference Librarian serves as acting

nechať odpoveď

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *