Domov / Kuchári a vedúci kuchári náplň / Šablóna zodpovednosti a úlohy

Kuchári a vedúci kuchári náplň / Šablóna zodpovednosti a úlohy

Priame a mohli podieľať na príprave, bylinky, a príprave rýb, muffiny, mäso, zelenina, šaláty, alebo ďalšie potraviny. Môže pripraviť a výber položky nákladov, kúpiť produkty, a udržiavanie údajov a kontá.

Práca zručnosti potrebné
  • Preskúmať pripravené alebo surové potraviny’ triedy, aby sa ubezpečil, že kritériá sú dosiahnuté.
  • Sledovať hygienu rutiny, uistite sa, že zamestnanci dodržiavať očakávania a zákony.
  • Overenie kvality a kvantity získaných tovarov.
  • Požiadaviek alebo kúpiť potraviny alebo iné položky vážne treba zabezpečiť postup, ktorý bol účinný.
  • Dohliadať na alebo organizovať rutiny pracovníkov alebo kuchári v príprave jedla.
  • Regiónov, aby sa niektoré práce, Zariadenia, alebo kontrolovať dodávky zhoda osvedčená kritérií.
  • Rozhodnúť, ako potraviny by sa mali zaviesť a vytvárať funkcie potravín, ktoré sú dekoratívne.
  • Kuchári alebo zamestnancom, ktoré sú ďalšie v príprave, varenie alebo preukázanie potraviny.
  • Vypočítajte množstvo a náklady na základné poskytuje, ako sú napríklad potraviny a prvky.
  • Spolupracovať s pracovníkmi, ktoré sú rôzne berúc do úvahy také prvky, ako aj pravdepodobné množstvo spotrebiteľov alebo sezóny možnosť súčasti plánu a získať recepty alebo výbery.
  • Preskúmať kuchyne delegovať ceny ponuky predmetov, odkázaný na jedlo, Práca, a výdavky náklady.
  • Pripraviť a vykonať jedál všetkého druhu, možno cez časté nadácie alebo exkluzívny návštevníkov alebo vlastnosti.
  • Rozhodne výkon agend a zamestnanci špecifikácie povinný zabezpečiť pravidelné dodávky služieb.
  • Získajte a prenájom zamestnancov, ako sú kuchári, a tiež iné domáce pracovníkov.
  • Zoznámte sa so zákazníkmi ísť cez menu pre situácie, ktoré sú najmä, ako sú napríklad svadby, strany, alebo rauty.
  • Nové varenie postupy alebo produkty na zamestnancov.
  • Hovoriť k príjmu opakovanie diskutovať o náklady alebo nákup tovaru.
  • Žiadosť odstraňuje alebo zariadenia kúpi.
  • Vytvorenie správy alebo podrobné informácie o druhoch, ktoré sú uvedené.
  • Pripraviť, primárne, alebo kontrolovať potraviny prípravka alebo varenia niekoľkých kuchýň alebo jedální v zariadení ako napríklad diner reťaz, nemocnice, alebo motel.
  • Koordinovať plánovanie alebo získanie všetkých potravín postupy v rámci firmy, vrátane klubov, motely, alebo reťaze, kaviareň.

Povolanie akcie kvalifikácie
  • Čítanie s porozumením-vedieť vytvoriť obsah a liniek v pracovné súbory.
  • Aktívne počúvanie-na to, čo ostatní hovoria, dáva plnú pozornosť, Získanie času rozpoznať body, ktoré vyrábajú, spýtavo otázky, ako správne, skôr, než sa dusí v zlej príležitosti.
  • Publikovanie komunikovať efektívne napísané nie ako nevhodné pre požiadavky divákov.
  • Hovoriť-hovoriť s ostatnými sprostredkovať fakty bez námahy.
  • Matematika-pomocou matematiky opraviť problémy.
  • Technológia-uplatňovanie metódy a vedecké usmernenia k riešeniu problémov.
  • Myslenia, ktorý je kritický-využitie uvažovania a dôvodov si uvedomiť nevýhody a schopnosti metódy, výsledky alebo náhrada odpovede na problémy.
  • Aktívne učenie a pochopenie čerstvé informácie ’ s výhody týkajúce sa pripravované a aktuálne problemsolving a rozhodovania.
  • Prístupy-trhanie a návod na použitie coachingPEReducational stratégie a postupy, ktoré sú vhodné pre špecifickú situáciu výchovu alebo zvládnutie problémov, ktoré sú čerstvé.
  • Výkonu monitorovania OverseeingOREvaluating seba samého, ľudí, ktoré sa líšia, alebo korporácie prijať nápravné opatrenie alebo na výrobu vylepšenia.
  • Sociálna vnímavosť-bytia vedomý othersA reakcie, zatiaľ čo oni robia, prečo reagujú a vedieť.
  • Úprava koordináciu činnosti v súvislosti s othersI činnosti.
  • Efektívna obchodnému ostatným používateľom meniť ich mysliach alebo akcie.
  • Vyjednávanie-prináša ďalšie spoločne a mal zosúladiť odchýlok.
  • Výučba-pokyn, iní ako ťahať.
  • Spoločnosť orientácia-určite hľadajú stratégie na podporu ľudí.
  • Pokročilé Problemsolving-identifikácia zložité problémy a preskúmaní informácií, ktoré je dôležité preskúmať možnosti rozvíjať a realizovať riešenia.
  • Podniky hodnotiace skúmanie potrieb a špecifikácie tovaru, aby rozloženie.
  • Technológia Design-technológie slúžiť spotrebiteľa a zosúladenie nástrojov alebo výrobu želanie.
  • Gear výber rozhodovaní druh náradia a vybavenia nemal potrebu robiť prácu.
  • Inštalácia-Inštalácia strojov, Zariadenia, drôty, alebo programy, ktoré spĺňajú špecifikácie.
  • Počítačové programovanie-písanie balíky o niekoľko účelov.
  • Hovorov Monitoring-sledovanie operácie, meradlá, a iných signálov, uistite sa, že neexistuje zariadenie vhodne.
  • Prevádzka a rukoväť-ovládanie prevádzky zariadenia alebo vybavenia.
  • Zariadenia údržba vykonávaní údržby, ktorý je rutinné o výstroj a rozhodovanie.
  • Riešenie problémov-identifikačné dôvody prevádzkové závady a výber ako postupovať o tom.
  • Stanovenie stanovení programy alebo zariadenia s využitím metód, ktoré sú potrebné.
  • Kontrola kvality hodnotenia-dokončenie prehliadky a kontroly položiek, služby, alebo funkcie zmerať efektívnosť alebo kvality.
  • Múdrosť a rozhodovanie ohľadom výhod a porovnávacie ceny opatrenia, ktoré sú pravdepodobné, vybrať najlepšie hodí jeden.
  • Systémy analýzy rozhodovania ako úpravy v atmosfére, funkcie, a okolnosti môžu ovplyvniť účinky a aké techniky by mali plniť.
  • Systémy hodnotenia-identifikačné opatrenia alebo príznaky výkonnosti, ako aj vzhľadom na ambície správne systému alebo činností, ktoré sú potrebné na zlepšenie efektívnosti.
  • Timemanagement obsluhy osobné obdobia, ako aj iné’ obdobie jedného.
  • Riadenie úspor-určenie ako peniaze bude vynaložená na nadobudnutie dokončenej práce, a účtovníctvo týkajúce sa tieto výdavky.
  • Operácie výrobok znamená objavovania a dostať správne používanie zariadení, a výrobky zdrojov nemal potrebu robiť špecifickú funkciu.
  • Dozorom zamestnancov zdroje-stimulácia, Stavebné, a ukázal jednotlivcov, ako fungujú, identifikáciu najlepších ľudí pre svoju prácu.
Požiadavka na vzdelávanie Znalosť kvalifikačného
  • Partnerský ’ s množstvo (alebo ďalšie dva-rok sumu)
  • Stupeň vysokej školy Senior (alebo GED alebo Senior High School rovnocennosť osvedčení)
  • Viac ako 4 rokov, toľko ako šesť rokov, vrátane,
Úloha orgánu zručnosti kvalifikačná
  • AchievementOREffort – %
  • Vytrvalosť – %
  • Motivácia – %
  • Orgán – %
  • Spolupráca – %
  • Problém pre ostatné – %
  • Kultúrne polohy – %
  • Sebaovládanie – %
  • Odchýlky tlaku – %
  • VersatilityANDFreedom – %
  • Dôveryhodnosť – %
  • Povedomie o hĺbke – %
  • Sila – %
  • Nezávislosť – %
  • Vynález – %
  • Analytické myslenie – %

O spolupráca skupiny

Skontrolujte tiež

Obchodní zástupcovia, Finančné služby pracovná náplň / Povinnosť vzorky a funkcie

Podporu finančných slu ieb, ako napríklad hypotéky, odvod, a investície poradenstvo spotrebiteľom bankovníctva …

nechať odpoveď

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *