Domov / Mince, Automat, A zábavný stroj správcov a opravovní náplň / Clo vzorky a zamestnanosť

Mince, Automat, A zábavný stroj správcov a opravovní náplň / Clo vzorky a zamestnanosť

Služby, Mount, obnovenie hotovosti, Snack, zábavné automaty vrátane videohier, Juke krabíc alebo hracie automaty, alebo upraviť.

Požiadavky na spôsobilosť kariéra
  • Vyplňte stroja pomocou látok, produkty, fondy, rovnako ako ostatné materiály.
  • Viesť záznamy, položiek pridelené a dolárov, získané.
  • Získanie hotovosti a výdavky z produktov, príprava účtov, a zosúladiť záznamy s koncesionárov.
  • Volať spoločnosť vytrvalo pokračujte a obnovenie modely.
  • Opatrenia a kontrolu modelov zistiť príčiny zlyhania a opraviť mierne problémy napríklad chytil výrobky alebo balené náklady.
  • Zariadenia, ktoré sú neskúmala riadnej prevádzky.
  • Kontaktovať zamestnancov opravy, ktoré sú iné alebo financie na to vaša odstránenie zariadenia v prípadoch, kde sú potrebné opravy, ktoré sú kľúčové.
  • Jasné a olej prvky zariadenia.
  • Záznam nákup informatívne údaje o typy alebo protokoly, a upozornenia zamestnancom nezrovnalostí.
  • Zmeniť zariadenia vyššej funkcie a termostaty.
  • Zachovať údaje obnoviť a jednotka konzervácie.
  • Zmena nefunkčné prvky, použité magnetické pamäte na automatic teller zariadenia vrátane (ATM) čítačky kariet.
  • Zmeniť a obnoviť opatrenia a mince, merchandising, alebo zábavnými zariadeniami a zmeny, poruchy technických a elektrických, použitie ručného náradia, spájkovačky, a diagramy.
  • Údržba zariadenia boli vyžadované si komponenty.
  • Rozoberať zariadenia, v súlade so špecifikáciami a s využitím ruky a elektrické náradie.
  • Nasadenie zariadení, zefektívnenie potrebné vody a elektrické kontakty pomocou požiadaviek v súlade.
  • Poradiť s schémy a diagramy kníh zhromaždiť informácie nemal potrebu opravy výrobkov.
  • Dopravných modelov inštalácie webových stránok.
  • Opraviť cenu odhady.

Činnosti nevyhnutnosť kariéra
  • Čítanie Knowledge-znalosti vytvorené vety a vety v dokumentoch súvisiacich s prácou.
  • Aktívne počúvanie ponúka kompletný pozornosť iných ľudí, čo hovoria, získať čas pre vás realizovať položky postavený, Zaujíma vás otázky, ako správne, a nikdy sa dusí v nesprávnej chvíli.
  • Písanie komunikácii úspešne na papieri ako právo chce divákov.
  • Rozprávanie-hovoriť-k ostatným na zdieľanie informácií efektívnejšie.
  • Zamestnávanie matematiky matematiky pri riešení problémov.
  • Klinické pravidlá pomocou vedy a techniky na odstránenie problémov.
  • Zamestnávanie kritické myslenie úsudku a myslel, že uznávajú výhody a nevýhody alternatívnych odpovedí, zistenia alebo metódy dilemy.
  • Aktívny-vzdelávanie-pochopenie výhod informácie, čo je nové na každý nadchádzajúce a posledné riešenie problémov rozhodovania a.
  • Učenie, výber metód a coachingORinstructional metód a liečby hodiť situáciu, keď študujú alebo koučovanie čerstvé veci.
  • Výkon kontroly TrackingPEREvaluating seba samého, osoby, ktoré sú dodatočné, korporácie nápravné kroky alebo vyrábať zmeny.
  • Sociálna vnímavosť-vedieť ostatným’ tendencie a vedieť, prečo sa správajú, keď robia.
  • Zmenu koordináciu akcií s ohľadom na iné’ činnosti.
  • Marketing-presvedčiť ostatných zmeniť správanie alebo ich myšlienky.
  • Mediácia-prinesie ďalšie kolektívne a snaží sa urovnať rozdiely.
  • Pomoc-výučba ostatných ako presne to urobiť niečo.
  • Služby orientácie-aktívne hľadajú spôsoby, ako podporiť osoby.
  • Zložité rozlíšiť Problemsolving zložité otázky a revízie dát, ktorý je prepojený s vybudovať a zvážiť alternatívy a realizovať riešenia.
  • Operácie analýzy-analýza vyžaduje a špecifikácie, aby rozloženie.
  • Strojárstvo Design inžinierstva pomoc individuálne a budovanie alebo vytvorenie zariadenia vyžaduje.
  • Rýchlosť identifikácie výber nástrojov a zariadení ’ s zoradiť potrebné na prácu.
  • Montáž-Pridanie zariadení, produkty, kabeláž, alebo aplikácie plniť funkcie.
  • Programovanie-písanie počítačových balíkov na rôzne použitie.
  • Funkcia sledovania-vidieť rôzne indikácie, hovory, meradlá, ktoré sa uistite sa, že zariadenie pracuje správne, alebo.
  • Funkcie a funkcie spravovať-manipulačné techniky alebo zariadenia.
  • Údržba-vykonáva údržbu zariadení, to je bežné výrobky a identifikáciu, kedy a aký servis bude potrebné.
  • Riešenie problémov rozhodovania zákazníkov závady, fungovanie a vyberiete akým smerom ísť na to.
  • Obnova-obnovenie zariadenia alebo techniky s využitím potrebné metódy.
  • Vykonávajúci kontrolnú analýzu kvality testovanie a hodnotenie tovaru, spoločnosti, alebo funkcie posúdiť funkčnosť alebo výborné.
  • Zobrazenie a rozhodovanie-myslenia o výhodách a všeobecné náklady na opatrenia, ktoré sú pravdepodobné, vybrať ten, ktorý je najlepšie hodí.
  • Systémy analýzy rozhodnúť, ako metóda musí fungovať a spôsob zmeny v situáciách, operácie, a atmosféra môže ovplyvniť výhody.
  • Analýzy systémov-identifikačné opatrenia alebo signály výkonnosti, ako aj vzhľadom na ciele systému, postup nemal potrebu zlepšiť alebo vhodné účinnosť.
  • Ovládanie Timemanagement oneis osobné príležitosti.
  • Riadenie úspor rozhodovania, ako peniaze, je pravdepodobné, že vynaložené na získanie práce vykonáva, a pokiaľ ide o tieto poplatky.
  • Vidieť na látky metódy a nájdenie vhodného využitia zariadení, Prevodové, a materiály, treba urobiť špecifické funkcie.
  • Dohľadom pracovníkov zdroje-vytvorenie podpory, a vedúci osoby, pretože oni pracujú, presným určením tých najlepších pre povolanie.
Odbornej kvalifikácie Skúsenosti potrebné
  • Vysokej školy (alebo GED alebo Senior High School rovnocennosť osvedčení)
  • Mnohé školské vzdelávanie
  • Žiadny
Úloha manažmentu zručnosti predpokladom
  • AccomplishmentANDWork – 88.24%
  • Húževnatosť – 79.81%
  • Motivácia – 88.12%
  • Vedenie – 88.68%
  • Spolupráca – 89.30%
  • Záležitosť pre ostatné – 83.92%
  • Sociálna orientácia – 77.94%
  • Sebaovládanie – 83.98%
  • Prahová hodnota tlaku – 88.00%
  • Prispôsobenie/Mobility – 93.64%
  • Dôveryhodnosť – 89.34%
  • Pozornosť do hĺbky – 97.59%
  • Poctivosť – 89.16%
  • Sloboda – 96.00%
  • Tvorivosť – 88.04%
  • Myslenie – 93.95%

O spolupráca skupiny

Skontrolujte tiež

Kuchári a vedúci kuchári náplň / Šablóna zodpovednosti a úlohy

Priame a mohli podieľať na príprave, bylinky, a príprave rýb, muffiny, mäso, zelenina, …

nechať odpoveď

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *