Domov / Etchers a rytci náplň / Šablóna zodpovednosti a úlohy

Etchers a rytci náplň / Šablóna zodpovednosti a úlohy

Vyryté alebo leptanie gumy, drevo, ocele, alebo iné produkty. Zahŕňa tieto pracovníkov ako etcher- podnik procesory, pantograf rytci.

Predpokladom pracovných zručností
  • Zmena hĺbky a merania znižuje zmenou výšky pracovné stoly, alebo úpravou zariadení-testy.
  • Gravírovať správanie lepty, ochranné známky, alebo nápis na ploché alebo okrúhle oblasti najrôznejších dokumentov veci, alebo materiálom, sklo, Lacné, s použitím ručného náradia alebo ručné elektrické náradie.
  • Držanie a situáciu obrobkov, Čína, alebo valčeky, pri zachovaní funkcie.
  • Zistenie zariadenia úpravy, a pokračujte krčmy reprodukovať vzory na oblečenie alebo valčeky.
  • Štúdium gravírovanie o vynikajúce gravírovanie čiastočnej alebo nepredvídateľným, otrepy oblastí, a rez.
  • Výpočet a posúdenie rozmerov návyky, typy, text, ktorý chcete prispôsobiť, alebo.
  • Štart zariadenia a znížiť rezné nástroje na začiatku vecí na vzory.
  • Rozvíjať a jasné personalizované oblastí.
  • Preskúmať skice, diagramy, skúšky, fotografie si vybrať ako vyryté na obrobkov, plátok, alebo modely môžete etch, alebo plány.
  • Vybrať a priložiť miters a kolesá na sústruhy, a vybaviť sústruhy použitím vody v pohode pneumatiky pri brúsení skla a vyvarovať sa prachu.
  • Pripraviť potlačou chemikálií podľa receptúry, riedenie p majú vody získať alternatívy uvedené zameranie.
  • Pozorovať správanie krájanie nástrojov a zmeniť návrh, že je stylus na určitú presnú reprodukciu.
  • Znížiť umenie byť zamestnaný, pomocou spúšťacieho videokamery.
  • Otvorenom priestranstve pieskované sklo rezať na modely v povrchov, zamestnávanie sprej zbrane.
  • Kolekcia pokles váhy osloviť vybrané tvary na obrobkov reprodukcie, a kontroly zavedených pantografu o hĺbkach, základné úrovne , a veľkosti kúskov.
  • Hrebeň alebo použiť brusiva na zníženie pneumatiky.
  • Čeliť obrobkov na odstránenie skloviny, alebo kyseliny, pocit, použitie rozpúšťadiel, vody, kefy.
  • Skúmať osobný prospech hĺbku problémov a orýsování, zamestnáva nástroje objektív, testy, dlane, alebo upravené mikroskopy.
  • Príprava obrobkov, pokiaľ ide o umývanie alebo rytie znížením, brúsenie, orýsování, sprucing, alebo liečenie, s nimi sa, kyselina odolať, Vápnik, orýsování práškový, alebo smaltovaný citlivý na svetlo.
  • Vložiť zníženie kúsky alebo nástroje do zariadení a chrániť ich použitie kľúče.
  • Predložiť dôkazy alebo štúdium typov overiť správnosť gravírovanie, a prerobiť gravírovanie ako povinné.
  • Preprava obrázok obrobku, využitie tlačiarne, pantograf silkscreen tlač zariadenia, Stylus, pečiatka zadávanie.
  • Dizajn alebo pisár formát kolekcie a vzory na obrobkov, dosky, zomrie, alebo kolesá, zamestnávanie gravers perá, alebo kompasy.
  • Ručné stylus cez šablónu, vyrábajúce zníženie nástroj na kopírovanie dizajnu alebo listy .
  • Odstránenie a spot podnosy.
  • Definovať modely a korešpondencia na kovové o presun na ďalšie materiály.
  • Odstránenie alebo nahrávanie vlastné sklo pomocou stylusu alebo ponorením konzumných zemiakov v teplej vode.
  • Vložiť a vybrať potrebné rozloženie pod dotykové zariadenia, zníženie nástroja alebo rozbočovač vzor štruktúry.
  • Znížiť odstrániť nežiaduce obsah s príbory, a načrtáva dojmy s gravers.
  • Naplnenie potlačou hrdinovia pomocou nepriehľadné palicu na zvýšenie čitateľnosti.
  • Umyť, alebo p zaplavuje gravírovanie na zvýraznenie alebo nápisov na farbenie.
  • Zobraziť obrobkov p vyrábať etch správanie ako modely, listy, alebo čísel.

Predpokladom pracovnej rutiny
  • Čítanie s porozumením-znalosť odsekov a pripravené odsekov v práci papierovanie, ktoré súvisia.
  • Aktívne počúvanie-na to, čo ostatní hovoria dodáva kompletné pozornosť, čas si môžete pochopiť Podrobnosti sa budujú, spýtavo dotazy ako ideálne, a nikdy očarujúce v prípadoch, ktoré sú zle.
  • Vytváranie interakcií účinne napísané nie ako nevhodné pre požiadavky publika.
  • Komunikáciu-hovoriť s ostatnými oznámiť skutočnosti úspešne.
  • Matematika-zamestnávanie matematický riešenie problémov.
  • Veda-zamestnávanie riešenia a lekárskych princípov na vyriešenie problémov.
  • Kritické myslenie-pomocou uvažovania a odôvodnenie bodové nedostatky a výhody náhradné alternatívy, závery alebo spôsoby, ako problémy.
  • Pochopiť aktívne učenie čerstvé informácie ’ s dôsledky týkajúce sa jednotlivých súčasných a potenciálnych problémov, problémov a rozhodovania.
  • Vzdelávania, výberu stratégií a coachingANDeducational metód a liečby hodiť problém pri štúdiu alebo učia nové veci.
  • Funkčnosť sledovania-CheckingANDAssessing seba samého, ďalší ľudia, agentúry prijať nápravné opatrenia alebo vyrábať zmeny.
  • Sociálna vnímavosť-neznalosť nie othersA reakcií a vedieť, prečo sa správajú, pretože nemajú.
  • Zručnosť-nastavenie akcie s ohľadom na činnosti othersI.
  • Obchodnému presvedčiť, ďalšie zmeny správania alebo ich myseľ.
  • Diskusia-pričom ostatné spoločne a snažia sa zosúladiť rozdiely.
  • Vzdelávanie-výučba ostatných HOWTO urobiť ťah.
  • Spoločnosť orientácia-vážne hľadajú metódy na pomoc osobám.
  • Pokročilé riešenie problémov rozlíšiť zložité problémy a skúmanie relevantné informácie uplatniť nápravné opatrenia a hodnotiť a rozvíjať alternatívy.
  • Postupy výskum-skúma chce a riešenie vyžaduje vytvoriť rozloženie.
  • Chce Design stavebných technológií slúžiť užívateľovi a vytváranie alebo prispôsobenie zariadenia.
  • Vybavenie identifikáciu výber nástrojov a zariadení ’ s druhom vážne treba vykonať úlohu.
  • Splátka-Pridanie zariadení, modely, kabeláž, alebo plány na splnenie funkcie.
  • Programovanie-písanie počítačových balíkov pre početné účely.
  • Monitoring-sledovanie operácie ďalšie príznaky, číselníky, alebo testy či je zariadenie správne vykonávajúci.
  • Operácie a rukoväť-manipulačné operácie systémov alebo zariadení.
  • Údržba – uskutočnenie rutinné údržbu zariadení a rozhodovanie.
  • Riešenie problémov-určenie príčiny prevádzkových problémov a výber ako postupovať o tom.
  • Obnovenie-stanovenie metódy alebo zariadenia pomocou metód, ktoré vyžadujú.
  • Kontrola kvality výskumu-dokončenie hodnotenia a hodnotenia predmetov, poskytovatelia, alebo techniky sudca kvality alebo funkčnosti.
  • Úsudok a rozhodovanie-myslenie o výhodách a všeobecné náklady budúcich činností nájsť ten najvhodnejší.
  • Analýza systémov-identifikačné aký postup by mala fungovať a ako úpravy operácie, okolnosti, a okolie ovplyvní výsledky.
  • Systémy rozlišovať Hodnotenie akcií alebo ukazovateľov výkonnosti systému a v súlade s cieľmi správny stroj alebo opatrení nemal potrebu posilniť výkonnosť.
  • Ovládanie Timemanagement oneis osobné čas, a ďalšie’ čas.
  • Peniaze-určenie ako hotovosť bude nepochybne použitá získať prác vykonaných operácií, a účtovníctvo týkajúce sa týchto zákonov.
  • Dohľad nad zdrojom materiálu stále a dochádza k ideálne využitie zariadenia, zariadení, a zdrojov nemal potrebu robiť konkrétne funkcie.
  • Činností zamestnancov zdroje-podpora, ktorým sa ustanovuje, a vedenie jednotlivcov, zatiaľ čo fungujú, rozlíšiť najlepších ľudí pre túto prácu.
Požiadavka na vzdelávanie Potrebné vedomosti
  • Senior škôl (alebo GED alebo vysoká škola rovnocennosť osvedčení)
  • Výrazne menšia ako titul Top škola
  • Niekoľko ihrísk fakulty
  • Viac ako 6 týždňov, až jedného roka, vrátane
Úloha manažmentu zručnosti kvalifikácie
  • AchievementsORAttempt – 82.56%
  • Húževnatosť – 81.51%
  • Úsilie – 88.62%
  • Orgán – 83.25%
  • Pomoc – 83.72%
  • Starať o ostatné – 87.41%
  • Sociálna orientácia – 77.53%
  • Sebaovládanie – 82.46%
  • Odchýlky tlaku – 82.06%
  • Všestrannosť/sloboda – 88.42%
  • Spoľahlivosť – 91.85%
  • Povedomie o aspekt – 92.72%
  • Spoľahlivosť – 90.29%
  • Nezávislosť – 93.01%
  • Tvorivosť – 84.56%
  • Myslenie – 82.83%

O spolupráca skupiny

Skontrolujte tiež

Obchodní zástupcovia, Finančné služby pracovná náplň / Povinnosť vzorky a funkcie

Podporu finančných slu ieb, ako napríklad hypotéky, odvod, a investície poradenstvo spotrebiteľom bankovníctva …

nechať odpoveď

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *