Domov / Plot Erectors náplň / Clo vzorky a zamestnanosť

Plot Erectors náplň / Clo vzorky a zamestnanosť

Forest Fire inšpektorov a prevenciu odborníci pracovnej náplne / Šablóna zodpovednosti a úlohy

Použiť oheň, Skontrolujte lese týkajúce sa rizík a plameň a navrhnú lesného požiaru vyhnutie alebo rukoväť kroky. Záznam sa, požiare a klímy.

Kvalifikácia pracovných zručností
  • Informácie o nebezpečenstve situácie, pády, zamestnanci a zamestnanci, a mimoriadne situácie.
  • Okamžité posádky so zameraním na firelines pri lesných požiaroch.
  • Odhad vlastností a štýly výhonkov, a záznam výsledkov nadácie tábory, telefón alebo rádio.
  • Spravovať predpisy týkajúce sa pripojeného do politík, ochrany pred požiarmi, porušenie zlepšenia, a sterilizácia.
  • Hasenie menších výhonky s s lopatami ľahký hasiacich prístrojov, a osí osí.
  • Vyhľadajte lesný požiar na mieste mapy, stránky, ktoré sú známe a azimutu sighters.
  • Viesť záznamy a lodné denníky.
  • Analyzovať a hasičské náradie katalóg, ako napríklad osí, požiarne hadice, lopatky, odošle, Vedrá, a hasiace prístroje, na určenie výšky a situáciu.
  • Priame údržba a oprava hasiace prístroje.
  • Zakázať prístup verejnosti a rekreačné využitie lesa miest počas požiaru sezón, ktoré sú rozhodujúce.
  • Hliadka vydané oblastí, Snažím sa nájsť lesné požiare, okolnosti, ktoré boli nebezpečné, a klimatických javov.
  • Značku a záznam meteorologických znalostí, napríklad teploty, relatívna vlhkosť, smer vetra a rýchlosť, a druhy oblakov zoskupení.
  • Skontrolujte, či kempov, uistite sa, že táborníci prísť v súbehu s pomocou zákonov.
  • Nahliadnuť do oblastí a hosťujúci miest o plameň hrozieb, akými sú napríklad nahromadených alebo nesprávnemu palív, a advokát ideálny prevenciu požiarov postupy.

Povolanie naháňačky potreba
  • Čítanie s porozumením-znalosť odsekov a fráz v pracovné dokumenty, ktoré súvisia.
  • Aktívne počúvanie-dávať kompletné zameranie na to, čo ostatní ľudia v súčasnosti hovoria, pričom čas a energiu pochopiť Podrobnosti sa vykonáva, ako sa správne pýtať, a nikdy sa dusí pri nevhodné príležitosti.
  • Vydavateľstvo-komunikácia úspešne napísané chce davu, ak je to vhodné.
  • Chatovať-konverzovať s ostatnými sprostredkovať fakty bez námahy.
  • Matematika-pomocou aritmetické riešiť problémy.
  • Uplatnenie vedy, techniky a technologické pokyny na vyriešenie ťažkostí.
  • Pomocou kritického myslenia uvažovania a myslel na identifikáciu talenty a nevýhody metód, myšlienky alebo náhradné odpovede na dilemy.
  • Aktívne učenie pochopiť čerstvé informácie ’ s významom pre budúce riešenie problémov a rozhodovanie.
  • Učenie pomocou stratégie a výber teachingANDtutorial stratégie a postupy hodiť situáciu, keď pochopenie, alebo koučování nové veci.
  • Monitorovanie CheckingPEREvaluating výkonnosti firmy, rôznych jedincov, alebo si vytvoriť vylepšenia, alebo zvážiť nápravných opatrení.
  • Sociálna vnímavosť vedel othersA reakcie prečo sa správať, pretože nemajú a vedomosti.
  • Úprava koordinácie činností vo vzťahu k iným’ činnosti.
  • Presviedčanie-presvedčivé ďalšie zmeny ich hlavy alebo správanie.
  • Vyjednávanie-získanie ďalších spoločne a snaží sa urovnať rozdiely.
  • Nariaďuje výučby ostatným, ako niečo urobiť.
  • Služby orientácie-pozitívne hľadanie prístupov k osobám.
  • Zložitý problém-riešenie-rozlíšiť zložité problémy a výskum súvisiace podrobnosti rozvíjať a posúdiť možnosti a uplatnia nápravné opatrenia.
  • Postupy výskum ohľadom riešenia špecifikácie a chce, aby rozloženie.
  • Inžinierske konštrukcie budovy alebo zarovnávanie zariadenia a technické funkcie spotrebiteľských potrieb.
  • Rýchlosť rozhodovania výber nástrojov a zariadení ’ typu s vážne potrebných na vykonanie úlohy.
  • Splátka-Pridanie aplikácií, Zariadenia, kabeláž, nástroje vo všeobecnosti plniť funkcie, alebo.
  • Kódovanie-vydavateľstvo počítačových aplikácií, pokiaľ ide o rôzne použitie.
  • Operáciu sledovania-pozorovanie funkcie, gombíky, alebo rôzne indície, ktoré by zabezpečili stroj pracuje v súčasnosti efektívne.
  • Operácie a funkcie spravovať obsluhy zariadenia alebo vybavenia.
  • Údržba vykonávaní údržbu zariadenia, to je bežné výrobky, a pri identifikácii.
  • Riešenie problémov-určenie dôvodov problémy, správa a výber akým smerom ísť na to.
  • Oprava-Obnova zariadenia alebo techniky pomocou metódy.
  • Dokončenie výskumu kontroly kvality kontroly a hodnotenia predmetov, služby, alebo operácie hodnotiť výkon alebo výborné.
  • Rozhodnutia a Decision-rozhodovania-berúc do úvahy všeobecné výdavky a veľkých vecí, o pravdepodobnej opatrenia nájsť ten, ktorý je najvhodnejší.
  • Analýza systémov-identifikačné aké metódy by mali fungovať a spôsob zmeny v ochorenia, funkcie, a atmosféra môže ovplyvniť výsledky.
  • Metódy hodnotenia-identifikačné opatrenia a symptómy výkon systému spolu s pri dodržaní správneho systému alebo správanie vážne potreba zvýšiť výkon.
  • Čas Management-riadenie iné’ obdobia a súkromných oneis.
  • Operácie peniaze-identifikácie ako dolárov bude nepochybne používa mať vykonanú prácu, a predaj týchto výdavkov.
  • Operácie produkt metódy-videnie a príjem pre vhodné využitie zariadení, Prevodové, a materiál potrebný sa zvolená funkcia.
  • Riadiaci pracovníci zdrojov zameraných osôb preto, že, rozvoj, a podpora funkcie, presným určením najlepších jednotlivcov pre túto prácu.
Požiadavka na odbornú prípravu Požiadavky na vedomosti
  • Bakalárske ’ s-stupeň
  • Priradiť ’ s úrovňou (alebo ďalšie dva-rok diplom)
  • Vysokej školy (alebo GED alebo rovnocennosti stredoškolské kvalifikácie)
  • Nad 6 rokov, asi sedem rokov, vrátane,
Povolanie príkaz zručnosti kvalifikačná
  • AchievementANDWork – 95.34%
  • Húževnatosť – 98.77%
  • Úsilie – 98.05%
  • Riadenie – 98.29%
  • Spolupráca – 98.29%
  • Záležitosť pre ostatné – 98.53%
  • Kultúrna orientácia – 95.06%
  • Selfcontrol – 92.08%
  • Stresového prahu – 92.08%
  • AdaptabilityANDVersatility – 98.53%
  • Spoľahlivosť – 90.08%
  • Povedomie o Detail – 92.08%
  • Integrita – 91.30%
  • Nezávislosť – 82.72%
  • Inovácie – 95.06%
  • Myslenie – 85.88%

O spolupráca skupiny

Skontrolujte tiež

Obchodní zástupcovia, Finančné služby pracovná náplň / Povinnosť vzorky a funkcie

Podporu finančných slu ieb, ako napríklad hypotéky, odvod, a investície poradenstvo spotrebiteľom bankovníctva …

nechať odpoveď

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *