Domov / Požiaru vyšetrovatelia náplň / Funkcie a povinnosti šablóny

Požiaru vyšetrovatelia náplň / Funkcie a povinnosti šablóny

Vykonávať inšpekcie zistiť faktory ovplyvňujúce výhonky a výbuchov.

Požiadavky na spôsobilosť kariéra
  • Riešenie nahromadených kúsky ako sú napríklad batožina, klietky, alebo priehradiek, výskumu v pevne uzatvorených nádobách, aby ste tieto.
  • Preskúmať stránky oheň a hromadiť fakty, na príklad sklenená, materiál fragmenty pri identifikácii oheň ’ s príčinou a horľavinou naďalej používať.
  • Ukázať deťom krb týkajúce sa ohrozenia.
  • Analyzovať fakty, rovnako ako fakty to je druhý určiť pravdepodobnú príčinu plameňa alebo nárast.
  • Výskum a obraz zničenie súvisiace s faktorom výbuchy alebo požiare závery analýzy súboru.
  • Menovanie a predvolanie svedkov a tvorby cestujúcich na získanie údajov a prísa ných účtov.
  • Udržiavať k dispozícii ospravedlňuje, zatknutie a spracovať údajného podpaľači.
  • Potvrdiť v súdne konania týkajúce sa upozornenia, a strieľa, údajné podpaľačstvo.
  • Urobiť a zachovať súbory myslí a odsúdený podpaľači, a správy o výsledkoch výskumu.
  • Kontrola stránky na zistenie informácií, ako napríklad nákladné bodov a burn vzory produktov, prevodovom stupni skúšky.
  • Špina výskumu alebo časti plameňa momentov o skrytých odtlačkov prstov.
  • Synchronizovať snahy ako napríklad činných v trestnom, pomocou rôznych podnikov.
  • Vnútorného výskumu na zistenie priestupku a nedbanlivosti zákonov a predpisov oddelenie zamestnancov.

Povolanie akcie požiadavka
  • Čítaní vedieť vedomosti s vytvoril viet a odsekov práce súvisiace dokumenty.
  • Aktívne počúvanie-na to, čo iní tvrdia, predstavujúce plnú pozornosť, použitie času a energie, realizovať faktory, ktoré sa vyrábajú, Zaujíma vás otázky podľa potreby, a nikdy sa dusí v prípadoch nesprávne.
  • Písanie hovoriť úspešne na papieri nie nevhodné pre chce davu.
  • Rozprávanie-hovoriť s ostatnými efektívnejšie zdieľanie informácií.
  • Matematika-zamestnávanie matematický riešenie problémov.
  • S využitím veda vedecké usmernenia a metódy na odstránenie problémov.
  • Myslieť si, že je dôležité použitie logiky a rozumu na mieste nevýhody a výhody metódy, zistenia alebo alternatívne riešenia problémov.
  • Aktívny-vzdelávanie-pochopenie účinkov skutočnosti, ktorá je čerstvo pripravované a aktuálne riešenie problémov rozhodovania a.
  • Učenie s využitím prístupy a výberom koučovanie/vzdelávacie techniky a techniky hodiť na osobitnú situáciu pri učení alebo nariaďuje čerstvé bodov.
  • Kontrola CheckingORDiscovering funkcia sami, rôznych ľudí, alebo spoločnosti vytvoriť vylepšenia alebo prijať nápravné opatrenia.
  • Sociálna vnímavosť-je vedomé a othersA tendencie, prečo reagujú, pretože vedel.
  • Zručnosť-úprava akcií z hľadiska iných’ kroky.
  • Marketing-presvedčivé ostatným zmeniť svoje myšlienky alebo správanie.
  • Osada-poskytovanie ostatných spoločne a chcú odsúhlasiť odchýlky.
  • Pokyn-pokyn ostatným ako presne konať.
  • Služby orientácie-pozitívne hľadajú metódy na pomoc jednotlivcom.
  • Pokročilé Problemsolving-rozlíšiť rozšírené problémy a skúma informácie, ktoré sú dôležité zvážiť a rozvíjať alternatívy a uplatňuje možnosti.
  • Hodnotenie-zvažuje túžby a produkt vyžaduje vytvoriť návrh.
  • Technológia Design-zriadenie zariadenia alebo generovanie a inžinierske ponúknuť človek potrebuje.
  • Nástroje výberu rozhodovaní druh náradia a vybavenia nemal potrebu vykonávať kariéru.
  • Inštalácia-Pridanie kabeláž, stroje, produkty, alebo programy, ktoré spĺňajú špecifikácie.
  • Kódovanie-písanie počítačových balíkov týkajúcich sa mnohých.
  • Monitoring-sledovanie ukazovateľov činnosti, číselníky, alebo iné ukazovatele, uistite sa, že zariadenie pracuje správne.
  • Riadiaci popisovač funkcie zariadenia alebo metódy a funkcie.
  • Údržba vykonávaní údržbu zariadení, ktoré je bežné výrobky a určiť, kedy a akú údržbu je potrebné.
  • Riešenie-identifikácia príčin chýb, ktoré sú prevádzkové a vyberiete akým smerom ísť na to.
  • Oprava-sceľovanie modely alebo techniky s využitím zariadenia, ktoré sú žiaduce.
  • Dokončenie analýzy kontroly kvality skúšania a hodnotenia predmetov, poskytovatelia, alebo postupov zmerať výkon alebo výborné.
  • Rozhodnutia a rozhodovanie ohľadom výhod a všeobecných poplatkov za budúce kroky nájsť ten, ktorý je najvhodnejší.
  • Analýza-stanovenie aké techniky musia pracovať a spôsob zmeny v životnom prostredí, operácie, a okolností ovplyvní výhody.
  • Rozlíšiť systémovú analýzu opatrení alebo príznaky výkonu systému, ako aj vzhľadom na ciele zariadenia, kroky potrebné na podporu alebo presnosť a výkon.
  • Jeden čas obsluhy správy ’ osobné čas, a tiež chvíľu druhých.
  • Operácie sporenia-identifikácie ako peniaze pôjdu získať prácu, a pokiaľ ide o tieto náklady.
  • Dohľad nad dostať obsah prostriedky a objavovať na správne využívanie zdrojov, služby, a zariadenia potrebné na konkrétnu prácu.
  • Dozorom zamestnancov-zriadenie inšpirujúca, a vedenie jednotlivcov, zatiaľ čo oni fungujú, rozlíšiť najlepšie osôb za vašou úlohou.
Požiadavka na vzdelávanie Skúsenosti potrebné
  • Pripojiť ’ s fáze (alebo inú úroveň 2-ročné)
  • Niekoľko ihrísk fakulty
  • Viac ako 4 rokov, až do a vrátane šiestich rokov
Požiadavky na zručnosti ovládanie pracovné
  • AchievementANDAttempt – 94.12%
  • Pretrvávanie – 93.89%
  • Projekt – 93.39%
  • Príkaz – 91.86%
  • Spolupráca – 92.21%
  • Problém pre ostatné – 92.64%
  • Sociálna orientácia – 89.02%
  • Sebaovládanie – 91.59%
  • Prahová hodnota tlaku – 93.29%
  • AdaptabilityORFreedom – 90.70%
  • Spoľahlivosť – 95.66%
  • Pozornosť do hĺbky – 94.76%
  • Integrita – 95.98%
  • Nezávislosť – 92.32%
  • Povýšenie – 91.57%
  • Analytické myslenie – 92.43%

O spolupráca skupiny

Skontrolujte tiež

Obchodní zástupcovia, Finančné služby pracovná náplň / Povinnosť vzorky a funkcie

Podporu finančných slu ieb, ako napríklad hypotéky, odvod, a investície poradenstvo spotrebiteľom bankovníctva …

nechať odpoveď

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *