Domov / Náplň práce hasičov lesa / Clo vzorky a úlohy

Náplň práce hasičov lesa / Clo vzorky a úlohy

Zníženie a zvládnutie požiaru lesa alebo spoločenstvo pozemkov, ktoré je holé.

Kvalifikácia pracovných zručností
  • Udržať spojenie s krbom dispečeri vždy upozorniť tieto požiadavky na dodávky a ďalšie hasičov, alebo dokonca do hĺbky skúsenosti žiadne problémy.
  • Obnova ohňom predmetov, a rýchla záchranná pomoc, ktorá je lekársky.
  • Spolupracovať ako člen posádky hasičov s hasičov, ktoré sa líšia.
  • Odstránenie a spálil miestach objaviť horúce škvrny, ktoré nemohol reštartovať požiare.
  • Uhasiť uhlíky a plamene znížiť oheň, lopatky alebo motorové – alebo ruka-poháňal vodou alebo kŕmnych čerpadlá.
  • Spadol stromy, strih a zjavné umyť, a kopať zákopy na výrobu firelines, pomocou sekery, reťazové píly alebo lopatky.
  • Udržiavať vedomosti o najnovšie hasičských rutiny, účasť na cvičeniach a zúčastnených semináre, udalosti, a stretnutia.
  • Práce pošle vysokotlakové čiže pripojené hadice.
  • Podieľať sa na skutočné koučování vytrvalo udržať vysoký stupeň zdravie a fitness.
  • Stanovenie vody produktov, odkaz hadice, a silné vodu na požiare.
  • Hasičská zbrojnica krbu a zariadenia obydlia štvrtiny.
  • Informovať a vzdelávať ľudí o požiarnej prevencii.
  • Zákona zapracovať žiadne škodlivé chemikálie, ktoré by mohli nájsť vypúšťanie, únik, alebo plameň.
  • Spravovať plameň cache, umiestnenie zariadenia pre že reakcia, ktorá je najúčinnejší.
  • Doprava tovaru z miesta požiaru a zamestnancov.
  • Podieľať sa na prevenciu požiarov a posúdenie balíky.
  • Vedenie lesnej zachovania a zvyšovania zamestnanosti vrátane zníženia čisté, pestovanie kríkov, výstavbu ciest a značenie dreva.
  • Uistite sa, či udržať padáky, produkty, odraziť položiek, a nástroje, ktoré umožňujú či ochotu pre hasenie aktivity.
  • Navigácia domov z hľadiska plameň, graf a kompas, a dodávok a zariadení klesol padák.
  • Objavte lesy miesta z požiarnej veže na vyhlídkovou mieste možné problémy.
  • Slúžiť ako dozorný orgán, ktorý je helispot a plne vyškolených viesť chopper posádky.
  • Dokument, ktorý je vážený to je pokles fáborky z lietadla Hľadať vietor ’ s rýchlosťou a smerom ako plameň stránky.

Kariéra prenasleduje požiadavka
  • Porozumenie prečítaného zložený odsekov a viet v práci súvisiace dokumenty.
  • Aktívne počúvanie-na to, čo ostatní ľudia hovoria, poskytuje plnú pozornosť, pomocou čas pre vás spoznať, čo vytvára, žiada otázky podľa potreby, a nie v čase prerušenia, ktoré sú nesprávne.
  • Písanie na papier nie nevhodné pre potreby divákov účinne.
  • Komunikácia-konverzovať s ostatnými uviesť informácie bez námahy.
  • Matematika-využitie matematiky k riešeniu problémov.
  • Technológie využívajúce metódy a klinické predpisy na odstránenie problémov.
  • Kritické myslenie-zamestnávanie logiky a myslenia rozpoznať chyby a schopnosti spôsoby, závery alebo náhrada nápravu ťažkostí.
  • Pochopiť aktívne učenie čerstvé informácie ’ s dôsledky týkajúce sa súčasných a potenciálnych problémov rozhodovania a.
  • Vzdelávanie, uplatňovanie metód a zber coachingORtutorial stratégie a procedúry, ktoré sú vhodné pre špecifickú situáciu nariaďuje alebo pri štúdiu body, ktoré sú.
  • Kontrola MonitoringANDDetermining účinnosť korporácií, ďalší ľudia, alebo sa vytvárajú pokrok alebo prijať nápravné opatrenia.
  • Sociálna vnímavosť-je si vedomý othersI reakcie a pochopiť, prečo reagujú, zatiaľ čo robia.
  • Meniace sa kontrolné opatrenia z hľadiska iných’ činnosti.
  • Obchodnému žobranie, iné na zlepšenie správania alebo ich intelekt.
  • Diskusia-prináša ďalšie spoločne a chcú zladiť rozdiely.
  • Vzdelávanie-pokyn, iní ako konať.
  • Služby orientácie-šialené hľadá prístupy na pomoc osobám.
  • Pokročilé riešenie problémov-určenie zložité problémy a critiquing Podrobnosti pripojeného oceňovať a rozvíjať voľby a implementovať odpovede.
  • Postupy hodnotenia-analýza túžby a produkt vyžaduje vytvoriť návrh.
  • Technológie Design-vytváranie alebo zariadení a technológií, aby užívateľ vyžaduje.
  • Nástroje výberu určujúce typ nástroje a vybavenie potrebné vážne vykonávať kariéru.
  • Splátka-Inštalácia nástrojov, stroje, kabeláž, alebo plánuje vo všeobecnosti spĺňajú požiadavky.
  • Kódovanie-vytvorenie počítačovej aplikácie týkajúce sa rôznych aplikácií.
  • Operácie vidieť na monitorovacie indikátory, gombíky, alebo rôznych označení či zariadenie pracuje správne.
  • Funkcie a ovládanie-ovládanie postupov, zariadení alebo systémov.
  • Vybavenie údržba vykonávaní rutinné servis na zariadenia a rozhodovaní o tom, kedy a akú údržbu je potrebné.
  • Riešenie problémov-určenie príčin chýb, ktoré sú prevádzkové a určuje ako postupovať všetko.
  • Stanovenie-oprava stroja alebo systémy využívajúce základné vybavenie.
  • Kontroly kvality analýz-robiť skúšky a testovania tovaru, poskytovatelia, alebo postupy na hodnotenie efektívnosti a kvality.
  • Úsudok a myslenie rozhodovania o výhodách a všeobecnej ceny budúcich činností nájsť najlepšie hodí jeden.
  • Analýza-rozhodnúť ako úpravy v atmosfére, podniky, spolu s situácie bude vplyv účinky a aké metódy musia pracovať.
  • Analýza systémov-identifikačné postupy alebo ukazovateľov výkonnosti a v súlade s cieľmi systému správne správanie potrebné zvýšiť funkčnosť.
  • Time Management spracovanie oneis vlastné obdobie, ako aj iných’ obdobie.
  • Manažment peňazí-identifikácie ako je pravdepodobne byť použité na získanie zamestnania dosiahnuté príjmy, a pokiaľ ide o tieto náklady.
  • Produkt metódy získavania a prežíva na vhodné využitie nástrojov, zariadení, a dodávky nemal potrebu robiť vybranú funkciu.
  • Činnosti pracovníkov zdrojov-vedenie jednotlivcov, zatiaľ čo oni, ktorým sa ustanovuje, a inšpirujúca, rozlíšiť osoby, ktoré sú najlepšie pre prácu.
Vzdelanie Kvalifikácia skúsenosti
  • Senior vysvedčenia (alebo GED alebo rovnocennosti stredoškolské kvalifikácie)
  • Bakalárske ’ s-stupeň
  • Žiadny
Úloha manažmentu zručnosti kvalifikácie
  • AccomplishmentANDEnergy – 89.02%
  • Húževnatosť – 89.47%
  • Projekt – 89.50%
  • Ovládanie – 92.75%
  • Spolupráca – 96.42%
  • Starať o ostatné – 93.55%
  • Sociálna orientácia – 86.76%
  • Sebaovládanie – 92.53%
  • Stresového prahu – 93.21%
  • CustomizationANDFreedom – 93.40%
  • Konzistencia – 93.79%
  • Sústrediť sa na detaily – 90.24%
  • Etika – 92.68%
  • Liberty – 92.88%
  • Tvorivosť – 89.95%
  • Analytické myslenie – 90.54%

O spolupráca skupiny

Skontrolujte tiež

Obchodní zástupcovia, Finančné služby pracovná náplň / Povinnosť vzorky a funkcie

Podporu finančných slu ieb, ako napríklad hypotéky, odvod, a investície poradenstvo spotrebiteľom bankovníctva …

nechať odpoveď

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *