Domov / Pôrodníkov a gynekológov náplň / Clo šablóny a funkcie

Pôrodníkov a gynekológov náplň / Clo šablóny a funkcie

Lekári, ktorí dávajú starostlivosti poukážky zdravie súvisiace práce alebo materstvo, a tí, ktorí odhaliť, rukoväť, a napomáhať predchádzaniu podmienky dámy, najmä tie, ktoré ovplyvňujú proces reprodukcie. Môže tiež poskytovať všeobecnej zdravotnej starostlivosti pre ženy.

Kvalifikácia pracovných zručností
  • Starať a riešiť dámy.
  • Odhalili techniky a diskutovať výsledky testov alebo danej terapie pomocou klientov.
  • Rukoväť choroby ženské orgány.
  • Sledovať peopleA ochorení a zlepšenie a prehodnotiť riešenia podľa potreby.
  • Ďalšie operácie ako alebo dosiahnuť cisárskym diely potrebné pre udržanie peopleWI zdravia a vyrábajú bábätká bezpečne.
  • Predpisovanie alebo urobiť nápravu, lieky, rovnako ako konkrétny lekársku starostlivosť, ktorá je iná na liečbu alebo znížiť stav, infekcie, alebo poškodiť.
  • Preskúmať informácie, check-hore, príbehy, Kontrola dávok, alebo dokumenty analyzovať stav pacienta.
  • Zbierať, súbor, a udržať udržiavanie jednotlivých údajov, napríklad anamnézy, príbehy, a výsledky skúšky.
  • Sprievodca pacientov a ľudí spoločenstva týkajúce sa prevencie chorôb, a činnosť, hygiena.
  • Špecialista, ktorý je odborníkom iných alebo zdravotnej potreby sa týkajú poškodený.
  • Informujte sa u alebo poskytnúť ďalší lekári s návštevou riešenia.
  • Okamžité a koordinovať činnosti lekárov , Žiaci, asistenti, profesionáli, zdravotné sestry, spolu s iných zdravotníckych pracovníkov.
  • Stratégia, uplatňovať, alebo spravovať aplikácie zdravia v spoločnosti, alebo štvrtiach, pokiaľ ide o liečenie a predchádzanie úrazov alebo ochorení.
  • Pripraviť govt a spoločnosti správy o tím referencie, dodávka, umieranie, a infekcie štatistiky, alebo snáď lekárska povesť jednotlivca.
  • Vykonávať štúdie na výrobu alebo kontrolu liečby, drogy, alebo techniky, na zamedzenie alebo kontrolu ochorenia alebo zranenia.

Povolanie opatrenia potrebné
  • Porozumenie prečítaného odsekov a vytvoreného obsahu v pracovných dokumentov, ktoré súvisia.
  • Aktívne počúvanie-zásobovanie celého povedomie o to, čo ostatní ľudia hovoria, Získanie času a energie, spoznať, čo vytvára, spýtavo dotazy ako vhodný, a nie je prerušenie v prípadoch, ktoré sú nesprávne.
  • Na výrobu papiera nie neprimerané požiadavky trhu konverzuje efektívne.
  • Komunikáciu-hovoriť s ostatnými zdieľať údaje bez námahy.
  • Matematika-pomocou matematiky pri riešení problémov.
  • Riešenia s využitím technológie a vedecké zásady, riešenie problémov.
  • Myslenia, ktorý je kritický-využitie uvažovania a rozumu bodové nedostatky a prednosti výber možnosti, nápady alebo spôsoby ťažkosti.
  • Aktívne učenie-vedieť nové informácie ’ s dôsledky týkajúce sa súčasných a potenciálnych problémov a rozhodovanie.
  • Učenie, výber metód a s využitím educationANDtutorial prístupy a postupy hodiť špecifickú situáciu, keď štúdiom otázok, ktoré sú čerstvé.
  • Funkčnosť sledovania-dohľad nad/určenie ďalších osôb, sami, spoločnostiam na vývoj alebo prijať nápravné opatrenia, alebo.
  • Spoločenského vedomia vnímavosť-bytia druhých’ tendencie, prečo sa odpovede, ako to robia a vedomosti.
  • Úprava koordinácie činností vo vzťahu k iným’ správanie.
  • Obchodnému-presvedčiť ostatných zmeniť návyky alebo ich hlavy.
  • Mediácia-iné kolektívne a chcú odsúhlasiť odchýlky.
  • Pomoc-školenie ďalšie HOWTO urobiť ťah.
  • Služby orientácie-aktívne hľadá stratégií na pomoc ľudí.
  • Pokročilé Problemsolving-identifikácia zložité otázky a skúma prepojených faktov hodnotí a vybudovať voľby a implementovať možnosti.
  • Operačný výskum-štúdium tovaru predpoklady a vyžaduje vyrábať štýl.
  • Dizajn budovanie technológie alebo zosúladenie nástrojov a technológií pomáhať osoba požiadavky.
  • Vybavenie rozhodovaní výberu náradia a vybavenia ’ s radiť vážne treba vykonávať kariéru.
  • Splátka-Inštalácia modelov, Zariadenia, drôty, alebo balíky pre splnenie špecifikácie.
  • Publikovanie na rozvoj počítačových programov, pokiaľ ide o účely, ktoré sú niekoľko.
  • Prevádzkové monitorovanie-pozorovanie testy, gombíky, alebo rôzne príznaky, uistite sa, že neexistuje stroj vykonávajúci vhodne.
  • Operácie a operácie rukoväť-riadiace systémy alebo výrobky.
  • Údržba-robiť údržbu, ktorá je rutinné o výstroj a rozhodovaní o tom, kedy a aké údržby bude potrebné.
  • Riešenie problémov určujúce faktory ovplyvňujúce omylov, fungovanie a výbere akým smerom ísť na to.
  • Oprava-sceľovanie programy alebo produkty, ktoré používajú zariadenia, ktoré sú žiaduce.
  • Robí kvalitné-kontroly skúšania a hodnotenia výrobkov, poskytovatelia, alebo postupy posúdiť vynikajúce alebo funkcie.
  • Zobrazenie a rozhodovanie-myslenia o výhodách a všeobecnej ceny kroky, ktoré sú potenciálnymi zvoliť najvhodnejšie najvhodnejšou.
  • Analýza-identifikácia aký systém by mal fungovať a spôsob zlepšenia funkcií, okolnosti, spolu s prostredia môžu ovplyvniť výhody.
  • Systémy hodnotenia, určenie krokov alebo indikácie výkonu systému a v porovnaní s cieľmi zariadenia, presné alebo správanie, ktoré sú potrebné na zvýšenie výkonu.
  • Čas Management-manipuláciu s ostatnými’ príležitosti ako aj osobné chvíľu oneis.
  • Spravovanie finančných prostriedkov rozhodne ako hotovosti sa čoskoro použije na už vykonanú prácu, a predaja týchto poukážok.
  • Získanie zdrojov materiálov a pozorovanie na správne používanie prípravkov, zariadení, a komponenty je potrebné urobiť určité funkcie.
  • Dozorom zamestnancov zdroje-zriadenie, motivujúce, a riadenie osôb, zatiaľ čo oni vykonávajú, rozlíšiť najlepších jednotlivcov za úlohu.
Odbornej kvalifikácie Požiadavky na vedomosti
  • Doktorandský stupeň
  • Post-doktorandské vzdelanie
  • Viac ako 4 rokov, až 6 rokov, vrátane,
Kariéra vedenie zručnosti predpokladom
  • Úspechy/pokus – 96.18%
  • Stanovenie – 94.79%
  • Projekt – 90.85%
  • Orgán – 90.08%
  • Spolupráca – 95.73%
  • Záležitosť pre ostatné – 96.80%
  • Sociálne umiestnenie – 87.01%
  • Sebaovládanie – 96.39%
  • Prahová hodnota tlaku – 97.20%
  • AdaptabilityANDVersatility – 92.80%
  • Konzistencia – 99.20%
  • Povedomie o Detail – 99.20%
  • Etika – %
  • Sloboda – 92.48%
  • Povýšenie – 87.36%
  • Myslenie – 91.53%

O spolupráca skupiny

Skontrolujte tiež

Obchodní zástupcovia, Finančné služby pracovná náplň / Povinnosť vzorky a funkcie

Podporu finančných slu ieb, ako napríklad hypotéky, odvod, a investície poradenstvo spotrebiteľom bankovníctva …

nechať odpoveď

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *