Domov / Ergoterapeuti náplň / Vzorka zodpovednosti a úlohy

Ergoterapeuti náplň / Vzorka zodpovednosti a úlohy

Rezervácie a dopravné letenky agentmi a cestovanie úradníci náplň / Práca a povinnosti vzorka

Vyrábať a overte, či ide o ubytovanie alebo cestuje, alebo podporovať cestovanie sedadiel. Skontrolovať okamžite ľudí a batožiny na danom hala, Pier, alebo skladbu; dodávky prechádza, kontaktné osoby a komunity, zdieľať s nimi cestuje bundle; alebo prítomných vozidiel alebo cesta údaje návštevníkov.

Požiadavky na spôsobilosť práce
  • Výpočet cestovného, trasy a cesty stratégie a poplatky, využitie počítačov, Bezplatne učebnice, a časy.
  • Vytvoriť a potvrdiť rezerváciu pre vozidlá a ubytovanie, pomocou faxy telefóny a PC počítače.
  • Odpovedať na otázky týkajúce sa informácií, ako sú programy, Hotely, postupy, a plány.
  • Konštrukcia a problém potrebnej dokumentácie, vrátane vstupenky, itinerára, a cestovné poistenie pokyny.
  • Stanovenie, či miestnosť je k dispozícii na cestovné dni chcel spotrebitelia, Nastavenie pýtal škvrny, ak sú dostupné.
  • Oznámiť klientelu ako cestovné príležitosti, dopravné združenia, a je potrebné vízum a zdravotnej starostlivosti, základné cestovné faktov.
  • Udržanie online výber domu k dispozícii osobné a poskytujú domáce výťahy oblasti k dispozícii alebo ich zosúladenia.
  • Poraďte sa so spotrebiteľom zistiť ich požiadavky spoločnosti a dovolenka chute.
  • Študovať cestovné doklady zistiť, škvrny aj na označenie palubných.
  • Poskytovať stravovanie pomoc pasažierom so želaním osobitné usmernenia.
  • Skontrolujte zásielku a tašky a priame cestujúcich na vymedzených miestach pre vyplnenie.
  • Odchod fakty a vzhľad, Použitie adries techniky, ktoré sú verejné.
  • Nájsť nájsť dávno klesla, alebo nesprávne kufor o zákazníkov nakupujúcich.
  • Držať faktov funkcie jasné počas konania.
  • Aby zákazník dlhy a akceptovať poplatok.
  • Podporovať expedície balíky, unikátnych miest, a aj iné cestovné kancelárie.
  • Ponúkajú spotrebiteľom pomocou pomoc pri organizovaní potrebné cestovné papiere a formuláre.
  • Poskytnúť nakupujúcich ako sprievodca, adresáre, letáky, a atlasy, s dovolenku myšlienky a fakty.
  • Kontaktovať kupujúcich pre potvrdenie rezervácie alebo alebo rekreačné agentúry, poradiť im cestovanie prenos zmien.
  • Kontakt motel, Lodge, cesty zamestnancov, aby sa reklama románov, ktoré sa v posledných, a resort.
  • Údaje k dispozícii alebo blízko zariadení.

Kariéra opatrenia potrebné
  • Čítanie poznatky-znalosť napísané pracovné súbory, ktoré sa vzťahujú odseky a body.
  • Aktívne počúvanie-ponuka celého povedomie o čo v súčasnosti hovoria iní, pomocou čas porozumieť veciam, ktoré sú budované, pýtať otázky podľa potreby, skôr ako dusí v časoch, ktoré sú zle.
  • Výrobu-hovoriace úspešne na papieri ako právo sa chce na trhu.
  • Hovoriť-hovoriť, aby ostatným sprostredkovať informácie efektívne.
  • Matematika-použitie matematiky pri riešení problémov.
  • Výskum-použitie kontrolovaných usmernenia a metódy na riešenie problémov.
  • Kritické myslenie-využitie logiky a myslenia na mieste, výhody a nevýhody spôsobov, zistenia alebo alternatívne odpovede na ťažkosti.
  • Aktívna znalosť učenia význam informácií, ktorá je čerstvo pripravované a existujúce problemsolving a rozhodovania.
  • Učenie, výber prístupov a využitie výučby/vzdelávacie prístupy a ošetrenie hodiť problém výučby alebo pri učení nové skutočnosti.
  • Výkon kontroly CheckingOREvaluating sami, iné osoby, alebo spoločnosti prijať nápravné opatrenia, alebo aby vývoj.
  • Sociálna vnímavosť vedel othersA tendencie, pretože to, prečo sa správajú a vedomosti.
  • Zručnosť-zmena opatrenia z hľadiska othersI kroky.
  • Obchodnému skutočné ďalšie zmeny správania alebo ich mozgy.
  • Rozhodcovské konanie-iné kolektívne a chcú zladiť rozdiely.
  • Pokyn-vzdelávať Ostatné ako konať.
  • Služby orientácie-pozitívne hľadajú metódy na podporu jednotlivcov.
  • Pokročilé riešenie problémov-identifikácia zložité problémy a skúmanie skutočnosti, ktorá je spojená uplatňujú odpovede a hodnotiť a rozvíjať výbery.
  • Operácie analýzy-štúdium túžby a špecifikácie tovaru vytvoriť dizajn.
  • Technológia Design-Engineering slúžiť spotrebiteľa a tvorba alebo zarovnávanie zariadenia chce.
  • Gear výber-určenie druhu zariadenia a nástroje potrebné na vykonanie úlohy.
  • Inštalácia-Inštalácia zariadenia, produkty, drôty, alebo aplikácie na splnenie požiadaviek.
  • Rozvoj vytvorenie počítačových balíkov na rôzne účely.
  • Operácie vidieť na sledovanie Hodnotenia, číselníky, alebo doplňujúce ukazovatele pre istotu je stroj vykonáva účinne.
  • Operácie a postupy spravovať-správa zariadení alebo nástrojov.
  • Údržba vykonávaní bežnej údržby na nástroje a stanovenie, kedy.
  • Riešenie problémov rozhodovania príčiny riadenie závady a výber ako postupovať všetko.
  • Sceľovanie sceľovanie systémy alebo modely pomocou základných nástrojov.
  • Kontrolu kvality vyšetrenia-vykonávajúci skúšky a vyhodnotení položiek, služby, alebo procesov, na vyhodnotenie kvality alebo výkonu.
  • Múdrosť a rozhodovania-vzhľadom na relatívne náklady a výhody opatrení, ktoré by mohli vybrať ten najvhodnejší.
  • Analýzy systémov určujúce spôsob zlepšenia životného prostredia, podniky, spolu s podmienkami môže ovplyvniť výhody a ako by malo fungovať systém.
  • Analýzy systémov-identifikačné opatrenia alebo indikácie výkonu, ako aj v súlade s cieľmi stroja, opatrenia nemal potrebu posilniť alebo potreby výkonu.
  • Time Management spracovanie súkromné príležitosti, a tiež ďalšie’ čas jednej.
  • Činnosti finančných zdrojov rozhodnúť, ako budú použité peniaze nepochybne získať prácu vykonáva, a účtovníctvo týkajúce sa tieto výdavky.
  • Operácie materiál metódy-prijímanie a prezeranie na vhodné využitie zdrojov, služby, a zariadení, ktoré musel urobiť konkrétne funkcie.
  • Dohľad nad pracovníkmi zdroje-inšpirujúca, rozvoj, a riadenie osôb, pretože pôsobia, identifikáciu najúčinnejších osôb pre povolanie.
Požiadavka na odbornú prípravu Znalosť kvalifikačného
  • Vysokých školách (alebo GED alebo Senior High School rovnocennosť osvedčení)
  • Niektoré fakulty kurzy
  • Výrazne nižšia ako jeho Top škôl
  • Žiadny
Úlohou vedenia schopnosti predpokladom
  • Úspech/práca – 83.49%
  • Húževnatosť – 87.61%
  • Iniciatíva – 87.19%
  • Riadenie – 84.93%
  • Spolupráca – 96.51%
  • Obavy týkajúce sa iných – 90.99%
  • Kultúrny smer – 92.87%
  • Sebaovládanie – 96.80%
  • Stresového prahu – 92.11%
  • AdaptabilityANDMobility – 88.22%
  • Konzistencia – 94.80%
  • Zmysel pre Detail – 94.40%
  • Etika – 94.64%
  • Sloboda – 83.33%
  • Rozvoj – 80.36%
  • Analytické myslenie – 87.88%

O spolupráca skupiny

Skontrolujte tiež

Obchodní zástupcovia, Finančné služby pracovná náplň / Povinnosť vzorky a funkcie

Podporu finančných slu ieb, ako napríklad hypotéky, odvod, a investície poradenstvo spotrebiteľom bankovníctva …

nechať odpoveď

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *