Domov / Pipelayers náplň / Úlohy a zodpovednosť šablóny

Pipelayers náplň / Úlohy a zodpovednosť šablóny

Položiť potrubie pre vodu, a hurikán alebo sterilizácii kanalizácie, vyprázdni. Dosiahnuť akúkoľvek kombináciu tieto povinnosti: pozícia trubice, úroveň výkopov a priepustky, alebo pečať kosti.

Predpokladom pracovných zručností
  • Preskúmať hills pre súlad s požiadavkami, pomocou laserov alebo úrovne.
  • Riešenie potrubia s planet alebo iné zdroje.
  • Tesnenie spojov a prepojiť časti trubice, prevodovom stupni, zváranie, betón, alebo epoxidové.
  • Plátok potrubia do programov, ktoré sú potrebné.
  • Nasadiť alebo obnoviť potrubia metódy alebo dažďovú vodu alebo hygienické kanalizačných stavieb.
  • Mount alebo použitie zariadenia, ako sú lasery, triedy podporuje, alebo tok stupňov.
  • Triedy alebo úrovne priekopa základy, Utĺkacie modely alebo ručné náradie.
  • Ležal metra trasy, následné písomné pokyny alebo programy, a doplnenie rozloženia s nadriadeným.
  • Line-up a inštalatérske situácie dostať pripravený pre pripojenie alebo zváranie.
  • Dig priekop preferovaný alebo očakávané hĺbky, ručne alebo pomocou nástrojov, hĺbenie.
  • Prevádzkovať mechanizované náradie, napríklad kombinácia vozíkov, front-end, valčeky, Kolekcia kamióny nakladače.
  • Vzdelávať alebo kontrolovať iné v inštalácii trubice.
  • Vŕtanie a zapojiť otvorov do potrubia vystaviť zariadenia alebo spoľahlivé vrásky.
  • Objavte aktuálnu inštalatérske potrebujú nahradiť, alebo opraviť, využitie ukazovatele magnet alebo rozhlasového vysielania.

Povolania činnosť nevyhnutnosťou
  • Čítanie vedel vedomosti s vytvoril vety a riadky v prácou papierovanie.
  • Aktívne počúvanie-dáva celkom pozornosť iných ľudí tvrdiť, čo, čas pre vás pochopiť faktory, ktoré vytvárajú, spýtavo otázky, ako správne, a nikdy v čase prerušenia, ktoré sú zle.
  • Publikovanie konverzuje účinne písomne ako právo chce davu.
  • Rozprávanie-hovoriť s ostatnými sprostredkovať údaje správne.
  • Aritmetický-pomocou matematiky pri riešení problémov.
  • S využitím výskumné klinické podmienky a metódy opraviť problémy.
  • Využíva sa na kritické myslenie dôvod a dôvod odhaliť talent a nevýhody nápadov, alternatívy alebo spôsoby dilemy.
  • Vedieť aktívne učenie čerstvé informácie ’ s účinky týkajúce sa každej pripravovanej a posledné riešenie problémov rozhodovania a.
  • Učenie, výber metód a použitie trainingANDeducational postupov a procedúr, ktoré sú vhodné pre situáciu, keď učenie alebo nariaďuje nový tovar.
  • Kontroly-kontrola/vyhodnotenie efektívnosti rôznych jedincov, sami, alebo spoločnosti za nápravné opatrenia alebo na výrobu vylepšenia.
  • Sociálna vnímavosť-je vedomé othersI reakcií a pochopenie, prečo reagujú, ako to robia.
  • Koordinácia-nastavenie akcie s ohľadom na iné’ správanie.
  • Obchodnému presvedčivé, iní zmeniť svoje myšlienky a návyky.
  • Vyjednávanie-pričom ostatné kolektívne a mal zosúladiť zmeny.
  • Vzdelávanie-výučba ostatných ako presne konať.
  • Služby orientácie-určite hľadajú prístupy pomáhať jednotlivcom.
  • Pokročilé riešenie problémov rozlíšiť zložitých problémov critiquing pripojení údajov a zvážiť možnosti a uplatňovať odpovede.
  • Podniky Hodnotenie-analýza vyžaduje a riešenie požiadaviek sa štýl.
  • Technológia Design-inžinierstva ponúka individuálne a vyrovnanie zariadenia alebo vytvorením je potrebné.
  • Nástroje rozhodovaní výberu nástrojov a zariadení ’ typu s nemal potrebu vykonávať kariéru.
  • Splátka-Pridanie aplikácií, modely, drôty, alebo zariadenia všeobecne plniť funkcie.
  • Rozvoj vytvorenie počítačových programov z mnohých dôvodov.
  • Operácie vidieť na sledovanie volaní funkcií, alebo ďalšími znakmi signály aby stroj vhodne pôsobí.
  • Fungovanie a riadenie rukoväť operácie výstroja alebo programy.
  • Zariadenia robí údržbu rutinnej servis na zariadenia alebo stanovenie, kedy.
  • Riešenie problémov-určenie príčiny chýb a výber toho, čo robiť.
  • Obnova-obnovenie programov alebo modely využívajú zariadenia, ktoré sú potrebné.
  • Dokončenie výskumu kontroly kvality hodnotenia a kontroly položiek, služby, operácie súdiť vynikajúce alebo vykonávanie.
  • Zobrazenie a rozhodovanie-berúc do úvahy výhody a všeobecné výdavky kroky, ktoré sú potenciálnymi vybrať ten, ktorý je najvhodnejší.
  • Analýza systémov rozhodovanie ako proces by mal vykonať a ako zlepšenie v atmosfére, postupy, rovnako ako podmienky môžu ovplyvniť výsledky.
  • Metódy hodnotiace-stanovenie krokov alebo ukazovateľov výkonnosti, ako aj vzhľadom na ciele systému, potrebné vážne zvýšenie alebo presné efektívnosť opatrenia.
  • Čas obsluhy riadenie času druhých a tiež osobné čas oneis.
  • Vykonávajú činnosti peniaze určenia ako finančných prostriedkov bude vynaložená na získanie pracovnej, a predaj týchto výdavkov.
  • Dohľad nad materiálov majetku hľadanie a objavovanie pre správne použitie komponentov, funkcie, a nástroje potrebné vážne na vybratú prácu.
  • Riadenie pracovníkov zdrojov-rozvoj, motivujúce, a riadenie osôb, zatiaľ čo fungujú, rozlíšiť najúčinnejšie ľudí pre túto kariéru.
Vzdelanie Skúsenosti požiadavky
  • Senior High School Diploma (alebo GED alebo Senior School rovnocennosti certifikácie)
  • Podstatne menej ako vyššie vysvedčenia
  • Viac ako 3 mesiacov, až do 6 mesiacov a vrátane
Požiadavky na spôsobilosť úrad práce
  • AchievementsANDWork – 90.38%
  • Vytrvalosť – 89.69%
  • Iniciatíva – 92.48%
  • Príkaz – 89.10%
  • Spolupráca – 92.63%
  • Záujem o ostatné – 83.80%
  • Kultúrna orientácia – 84.89%
  • Sebaovládanie – 89.82%
  • Stresového prahu – 90.34%
  • CustomizationORVersatility – 94.96%
  • Stabilita – 90.87%
  • Zamerať na aspekt – 94.32%
  • Integrita – 85.87%
  • Nezávislosť – 92.15%
  • Tvorivosť – 89.22%
  • Analytické myslenie – 88.62%

O spolupráca skupiny

Skontrolujte tiež

Obchodní zástupcovia, Finančné služby pracovná náplň / Povinnosť vzorky a funkcie

Podporu finančných slu ieb, ako napríklad hypotéky, odvod, a investície poradenstvo spotrebiteľom bankovníctva …

nechať odpoveď

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *