Domov / Rock Štiepačky, Lom náplň / Clo vzorky a zamestnanosť

Rock Štiepačky, Lom náplň / Clo vzorky a zamestnanosť

Jednotlivé bloky ťažké veľkosti šperku z lomu veľké kliny a zbíjačka.

Predpokladom pracovných zručností
  • Vyhľadajte pšenice značky vzory zistiť, ako kamene môže rozdeliť kedy plátok.
  • Odstrániť kúsky horniny z širšej verejnosti, pomocou jackhammers, kliny, a aj iné metódy.
  • Odložil a kliny do otvorov, a získajte kliny s kladivá, tupé rozdeliť kamenné časti z masy.
  • Veľkosti alebo stopy pred rozrábaním, predpisy a kriedou na drahokam.
  • Plátok kusy skaly do postelí, ktoré sa použijú pre tabuľky alebo podlahy.
  • Stanovených nákladov výbušnín na oddelenie rock.
  • Vyvŕtajte otvory pozdĺž stôp, pomocou jackhammers.
  • Otvorov faktory kameňov zdecimovaných z primárnych odstránenie kamienkov, a svet, Vložiť domáce zvieratá, alebo priložiť slučky.
  • Rezané línie pozdĺž kolekcie, použitím dláta.

Povolanie je potrebné rutiny
  • Čítanie Knowledge-znalosti vety a vytvorené vety v práci súvisiace dokumenty.
  • Aktívne počúvanie-poskytujúca kompletné zameranie na to, čo ostatní ľudia v súčasnosti hovoria, Získanie času a energie, pochopiť body sú vytvorené, pýtať otázky, ako správne, a nikdy očarujúce v prípadoch, ktoré nie sú vhodné.
  • Písanie na papier podľa požiadaviek dav účinne.
  • Rozprávanie-konverzovať s ostatnými zdieľať informácie bez námahy.
  • Matematika-pomocou matematiky na riešenie problémov.
  • Veda-použitie riešenia a vedecké politiky na riešenie problémov.
  • Kritické myslenie-využitie logiky a rozumu rozpoznať prednosti a nevýhody prístupov, zistenia alebo alternatívne možnosti ťažkosti.
  • Vedieť aktívne učenie dôsledky čerstvé informácie o najnovších a potenciálnych problémov a rozhodovania.
  • Učenie, výber prístupov a zamestnáva výučby/inštruktážne techniky a postupy, ktoré sú vhodné pre špecifickú situáciu, keď pochopenie alebo nariaďuje čerstvé otázky.
  • Monitoring-sledovanie/určenie výkonu na seba, iných ľudí, alebo spoločností robiť vylepšenia alebo nápravné opatrenia.
  • Spoločenského vedomia vnímavosť-bytia druhých’ reakcie ako oni robia, prečo sa správajú a porozumenie.
  • Zručnosť-meniace činnosti pokiaľ ide o ostatné’ kroky.
  • Marketing-žobranie iné meniť správanie alebo ich hlavy.
  • Osada-prináša ďalšie spoločne a chcú odsúhlasiť odchýlky.
  • Pomoc-výučba ostatných ako presne konať.
  • Spoločnosť, orientácia-vážne hľadajú metódy na podporu osôb.
  • Komplex Problemsolving-stanovenie zložité problémy a revízie súvisiace podrobnosti hodnotí produkovať alternatívy a realizovať riešenia.
  • Postupy výskumu skúmaní potreby a riešenia požiadaviek na vytvorenie štýlu.
  • Inžinierske konštrukcie-technológie poskytnúť individuálne a stavbu alebo nastavovacieho zariadenia vyžaduje.
  • Nástroje výberu rozhodovaní typu zariadenia a nástroje potrebné na vykonanie úlohy.
  • Pridanie splátky modely, Zariadenia, vedenie, alebo plány na splnenie požiadaviek.
  • Kódovanie-výrobu počítačových programov z rôznych dôvodov.
  • Funkcia sledovania-pozorovanie meradlá, gombíky, alebo rôzne signály na zabezpečenie zariadenia vykonáva účinne.
  • Fungovanie a spravovanie riadenie operácií nástroje alebo systémy.
  • Údržba vykonávaní servis zariadenia, to je bežné v zariadeniach a určiť, kedy a aký servis je potrebné.
  • Riešenie problémov rozhodovania príčiny omylov a výber ako postupovať o tom.
  • Stanovenie stanovení zariadenia alebo zariadení s využitím zariadenia, ktoré sú žiaduce.
  • Kontrolu kvality vyšetrenia-vykonávajúci vyšetrovanie a hodnotenie tovaru, poskytovatelia, operácie na hodnotenie výborný alebo vykonávanie.
  • Rozhodnutia a rozhodovania vzhľadom výhody a relatívna poplatkov možných aktivít, vybrať si ten najvhodnejší.
  • Analýza-stanovenie aký systém musí fungovať a ako úpravy podmienok, operácie, spolu s prostredia môžu ovplyvniť výhody.
  • Systémy hodnotenia-stanovenie metódy alebo príznaky výkonu systému, ako aj v súlade s cieľmi systému, práva alebo opatrenia vážne potreba zvýšiť efektívnosť.
  • Čas Management-riadenie čas druhých a aj oneis osobné moment.
  • Riadenie finančných prostriedkov rozhodne ako fondov je pravdepodobné, že vynaložené dostať úloha splnená, a účtovníctvo pre tieto účty.
  • Produkt majetku-zistenie a vidieť na správne používanie výrobkov, zariadenie, a prevádzkovať potrebné vážne robiť vybrané produkty.
  • Správa pracovníkov zdrojov-rozvoj, tlačenie, a ukazuje ľudí, zatiaľ čo oni vykonávajú, identifikovať najlepšie ľudí pre kariéru.
Požiadavka na vzdelávanie Skúsenosti požiadavky
  • Menej-ako vyššie vysvedčenia
  • Senior školský stupeň (alebo GED alebo vysokú školu rovnocennosť osvedčení)
  • Rovnako ako, vrátane 1-mesačné
Povolanie vedenie zručnosti potrebné
  • AchievementsOREffort – 86.04%
  • Pretrvávanie – 85.79%
  • Motivácia – 81.77%
  • Príkaz – 76.24%
  • Spolupráca – 85.96%
  • Starať o ostatné – 82.54%
  • Sociálna orientácia – 80.22%
  • Sebaovládanie – 82.21%
  • Tolerancia na stres – 83.92%
  • CustomizationANDMobility – 80.05%
  • Spoľahlivosť – 87.66%
  • Pozornosť do hĺbky – 87.02%
  • Spoľahlivosť – 87.00%
  • Liberty – 87.75%
  • Povýšenie – 77.51%
  • Analytické myslenie – 79.24%

O spolupráca skupiny

Skontrolujte tiež

Obchodní zástupcovia, Finančné služby pracovná náplň / Povinnosť vzorky a funkcie

Podporu finančných slu ieb, ako napríklad hypotéky, odvod, a investície poradenstvo spotrebiteľom bankovníctva …

nechať odpoveď

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *