Domov / Obchodní zástupcovia, Finančné služby pracovná náplň / Povinnosť vzorky a funkcie

Obchodní zástupcovia, Finančné služby pracovná náplň / Povinnosť vzorky a funkcie

Podporu finančných slu ieb, ako napríklad hypotéky, odvod, a investície poradenstvo spotrebiteľom bankových inštitúcií a spoločností podnikov.

Predpokladom kariéry zručnosti
  • Rozhodnúť, shoppersA finančných potrieb a pripraviť odporúčania, ktoré ponúkajú poskytovatelia, ktoré sa zameriavajú na tieto požiadavky.
  • Kontaktovanie potenciálnych zákazníkov poskytovať faktické informácie a popis riešení, ktoré sú ponúkané.
  • Predaj zariadení alebo služieb, aktíva, napríklad fondy, alebo služby spracovania.
  • Príprava ponuky alebo druhy dosiahnuť príjmy.
  • Nadobúdať perspektívy z návrh prináša, Nedávne priemyselných klientov, alebo príjmu alebo obchodné rokovania.
  • Vyhodnocovať tendencie spoločnosti navrhnúť zákazníkov týkajúce sa predpokladaných výkyvoch.
  • Vytvorenie relácie o finančných slu bách tímy nalákať nových odberateľov.
  • Posúdenie ziskov a poplatky, opatrenia na stanovenie ziskovosti, ktorá pokračuje.

Potreba pracovnej rutiny
  • Čítanie s porozumením-porozumenie viet a písomné odsekov práce súvisiace dokumenty.
  • Aktívne počúvanie-na čo iné ľudí tvrdí dáva plnú pozornosť,, pričom čas a energiu na rozpoznanie body, pýtať otázky, ako správne, namiesto prerušenia v nevhodnú dobu.
  • Vydavateľstvo-napísané nie ako nevhodné pre potreby divákov efektívne rozprávanie,.
  • Chatovanie-hovoriť s ostatnými zdieľať údaje efektívne.
  • S využitím matematika matematika opraviť problémy.
  • Výskum pomocou ovládať pravidlá a riešenie na odstránenie problémov.
  • Kritické myslenie pomocou úsudok a myslenie na identifikáciu zručností a nevýhody náhradné alternatívy, závery alebo spôsoby, ako problémy.
  • Aktívne učenie-znalosť dôsledky skutočnosti, čo je nové ohľadom problému súčasných a budúcich problémov a rozhodovania.
  • Vzdelávanie, zamestnávanie stratégií a zber coachingOReducational praktík a postupov, ktoré sú vhodné pre problém nariaďuje alebo celoživotného vzdelávania, ktoré sú.
  • Sledovanie-Monitoring/hodnotenie efektívnosti podnikov, iné osoby, alebo sami zvážiť nápravné kroky alebo vyrobiť vývoj.
  • Spoločenského vedomia vnímavosť-bytia druhých’ reakcie, pretože robiť, prečo reagujú a porozumenie.
  • Zmenu kontrolu činností vo vzťahu k othersI opatreniam.
  • Obchodnému presvedčivé, iní zlepšiť návyky alebo ich mozgy.
  • Diskusia-pričom ostatné kolektívne a chcú zladiť rozdiely.
  • Pomoc-výučba ostatných HOWTO urobiť niečo.
  • Služby orientácie-určite hľadajú metódy na pomoc ľuďom.
  • Pokročilé problém-riešenie-rozlišovacie zložité otázky a hľadanie informácií, ktorý je spojený na výrobu a preskúmali alternatívy a realizovať možnosti.
  • Operácie vyhodnotenie analýzy požiadavky a predpoklady položku vytvoriť štýl.
  • Technické konštrukčné zmeny zariadenia alebo generovanie a technológiami pracovať individuálne vyžaduje.
  • Nástroje výberu rozhodovaní druhu zariadenia a nástroje potrebné vážne vykonávať prácu.
  • Splátka-inštalácia káblov, Zariadenia, produkty, alebo balenia vo všeobecnosti spĺňajú špecifikácie.
  • -Vytváranie počítačových aplikácií z rôznych dôvodov.
  • Operáciu sledovania-pozorovanie Hodnotenia, hovory, alebo iné príznaky, uistite sa, že zariadenie je v súčasnosti funguje efektívne.
  • Prevádzku a ovládanie-ovládanie prevádzky zariadení alebo nástrojov.
  • Servisné zariadenia údržby robí-to je bežné v zariadeniach a pri identifikácii.
  • Riešenie problémov-identifikačné dôvody práce chyby a vyberiete akým smerom ísť na to.
  • Stanovenie opravu zariadenia alebo metódy, ktoré využívajú základné metódy.
  • Vykonávajúci kontroly kvality posudzovania a hodnotenia tovaru, riešenia, alebo funkcie meradla vynikajúce alebo efektívnosti.
  • Múdrosť a rozhodovanie-brať do úvahy všeobecné poplatky a výhody pravdepodobný postup zvoliť najvhodnejšie najvhodnejšou.
  • Systémy analýza-stanovenie ako systém by mal vykonávať a len ako zmeny v podmienkach, podniky, spolu s prostredia môžu ovplyvňovať výhody.
  • Metódy analýzy-identifikačné opatrenia alebo ukazovateľov výkonnosti systému a ciele správny stroj alebo činnosti potrebné vážne na zvýšenie výkonu.
  • Čas Management-riadenie chvíľu druhých a taktiež osobné oneis obdobie.
  • Operácií ako dolárov bude vynaložená na získanie práce vykonáva identifikáciu peniaze, a predaj týchto výdavkov.
  • Získavanie zdrojov materiálov a videl ideálne využitie zariadení produktov, a materiály, súčasti potrebné vážne urobiť konkrétnu prevádzku.
  • Riadenie pracovníkov zdrojov zameraných ľudí, zatiaľ čo oni, získanie, motivácia funkcie, určenie najlepších ľudí pre prácu.
Požiadavka na vzdelávanie Skúsenosti požiadavky
  • Vysokej školy (alebo GED alebo vysokú školu rovnocennosti certifikácie)
  • Bakalárske ’ s stupeň
  • Prepojenie ’ s fáze (alebo dodatočné dvojročné fáze)
  • Nad 2 rokov, až a vrátane niekoľko rokov
Kariéra orgán zručnosti predpokladom
  • Úspech/energie – 92.45%
  • Húževnatosť – 91.65%
  • Iniciatíva – 93.56%
  • Riadenie – 87.69%
  • Pomoc – 94.20%
  • Veci týkajúce sa iných – 93.53%
  • Sociálna orientácia – 88.84%
  • Sebaovládanie – 94.37%
  • Tolerancia na stres – 93.55%
  • Prispôsobenie/Mobility – 93.13%
  • Stabilita – 97.80%
  • Povedomie o Detail – 94.80%
  • Spoľahlivosť – %
  • Sloboda – 92.80%
  • Povýšenie – 87.39%
  • Myslenie – 88.52%

O spolupráca skupiny

Skontrolujte tiež

Kuchári a vedúci kuchári náplň / Šablóna zodpovednosti a úlohy

Priame a mohli podieľať na príprave, bylinky, a príprave rýb, muffiny, mäso, zelenina, …

nechať odpoveď

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *