Domov / Taxikári a šoféri náplň / Clo šablóny a zamestnanosť

Taxikári a šoféri náplň / Clo šablóny a zamestnanosť

Cestovné automobily, Vans, alebo autá na presun cestujúcich. Pravidelne podať balíky. Obsahuje pohrebné auto majitelia.

Práca zručnosti potrebné
  • Skúška auto náradie, vrátane svetla, pneumatiky, rohy, alebo stierače, zabezpečiť fungovanie, ktoré je správne.
  • Dispečeri alebo organizácie aspekty vozidla dilemy.
  • Mať taxíky, limuzíny, obchodné vozidiel, autá, ktoré sú v súkromnom vlastníctve na prepravu osôb, alebo.
  • Chyť cestujúcich na vopred pripravených v križovaní ulíc v oblastiach prevádzky, ktoré sú vysoké, na taxi, alebo škvrny.
  • Vykonávať program auto ochrana, ako regulácie tlaku pneumatík, vrátane paliva, plyn.
  • Komunikujú prostredníctvom rádiových vĺn, telefón, alebo počítača zmeniť fakty s dispečeri a prijímať požiadavky týkajúce sa osobnej pomoci.
  • História identifikovať, dátumu, ako je napríklad doba a miesto drop-off a pick-up, a poplatku, ktorý je celý.
  • Incident súčty potreby.
  • Usmerňuje cestujúcim, uzatváranie a odstupovania autá a pomáhať im pomocou akejkoľvek tašky.
  • Usporiadanie skupiny alebo jedinečné shoppers zdvihnúť nad plán, ktorý je typický.
  • Čistejšie a jasné izby a kúpať a rozvíjať frontoch vozidiel.
  • Vyzdvihnúť, alebo spoznať organizácie podľa požiadaviek, zasadnutia, alebo krát.
  • Správania vrátane čistenia zapaľovacie sviečky minimálne automobilov údržby , alebo zvážiť autá mechaniky o oprave.
  • Vykonávať ustanovenia pre zamestnávateľov alebo kupujúcimi, ako dávať alebo trhanie vpravo hore ponuky a odoslať.
  • Predpisy súvisiace s ochranou a vyjadriť pokyny upravujúce fungovanie vozidla a zabezpečiť, aby jednotlivci dodržiavať bezpečnostné pravidlá.
  • Hromadiť ceny alebo poukážky od hostí a obavy alebo podľa potreby upravte faktúr.
  • Stanovenie nákladov založené na útek najazdených kilometrov a príležitosti, poplatok za programy a taxametrov, a zverejňovať ceny pre jednotlivcov.
  • Flip taxameter, keď dosiahnu konečné miesto určenia.
  • Správa garáže alebo taxík poskytovateľom .
  • Informácie týkajúce sa regiónu, ktorý je miestne a zaujímavosti pre hostí alebo poradiť o reštauráciách a motely.
  • Bezpečné a plní najmä zariadení vozidiel, ako napríklad invalidný vozík zdvíhanie, na prepravu osôb, ktoré majú osobitné potreby.

Úlohou prenasleduje požiadavka
  • Porozumenie prečítaného pripravený obsah a odsekov práce-súvisiace súbory.
  • Aktívne počúvanie-azov plným vedomím čo iných ľudí, tvrdí, čas si uvedomiť položky postavený, Zaujíma vás otázky podľa potreby, skôr, ako fascinujúce na zlé momenty.
  • Vytvorenie-napísané chce divákom rozprávanie úspešne, ak je to vhodné,.
  • Chatovanie-hovoriť s ostatnými uviesť informácie efektívne.
  • Matematika-pomocou matematiky pri riešení problémov.
  • Výskum pomocou techniky a kontrolované zásady na nápravu ťažkostí.
  • Použitie kritického myslenia uvažovania a odôvodnenie identifikovať zručnosti a nevýhody alternatívne prostriedky, výsledky alebo prístupy k dilemy.
  • Aktívny-vzdelávanie-pochopenie výhod nových údajov pre každé aktuálne a pripravované riešenie problémov a rozhodovanie.
  • Učenie pomocou prístupy a výber vzdelávanie/vzdelávacie postupy a metódy hodiť problém pri učení alebo koučování otázky, ktoré sú čerstvé.
  • Kontrola CheckingANDExamining účinnosť sami, rôzne osoby, alebo spoločnosti vytvoriť zmeny alebo prijať nápravné opatrenia.
  • Sociálna vnímavosť-je vedomé othersI reakcie, prečo reagujú, pretože nemajú a porozumenie.
  • Úprava koordinácia činností v zmysle othersI kroky.
  • Presviedčanie-presvedčivé ostatným zmeniť správanie alebo ich hlavy.
  • Diskusia-spájanie ostatných a snaží sa urovnať rozdiely.
  • Vzdelávanie-školenie iných ako-konať.
  • Spoločnosť orientácia-šialené hľadá prístupy na pomoc ľuďom.
  • Pokročilé problém-riešenie-určenie zložité problémy a critiquing údajov, ktoré sa týkajú oceňovať a možnosti vyrábať a aplikovať možnosti.
  • Postupy, výskum-berúc do úvahy požiadavky a tovaru požaduje, aby sa štýl.
  • Dizajn-s strojárstvo alebo výroby a technológií ponúka užívateľovi chce.
  • Gear výber-identifikácia druh náradia a vybavenia nemal potrebu vykonávať kariéru.
  • Splátka-Inštalácia zariadenia, nástroje, kabeláž, alebo aplikácie, ktoré spĺňajú špecifikácie.
  • Kódovanie-výrobu počítačových balíkov pre použitie, ktoré sú početné.
  • Operácia Tracking-sledovanie gombíky Hodnotenia, alebo rôzne signály ukazovatele na zabezpečenie zariadenia momentálne funguje správne.
  • Funkcia a rukoväť-prevencia operácie zariadení alebo systémov.
  • Vybavenie údržba vykonávaní rutinné servisné zariadenia a stanovenie, kedy.
  • Riešenie problémov-identifikácia príčin beh problémy a výber ako postupovať ohľadom toho.
  • Sceľovanie obnovenie metódy alebo zariadenia s využitím nástrojov, ktoré sú žiaduce.
  • Vyšetrovanie vykonáva kontrolu hodnotenia kvality a skúšky výrobkov, spoločnosti, alebo techniky, sudca funkčnosť alebo kvalitu.
  • Múdrosť a rozhodovania-vzhľadom na porovnateľné poplatky a veľkých vecí, o možných činností nájsť ten, ktorý je najvhodnejší.
  • Analýza systémov identifikácie ako proces by mal vykonať a ako úpravy operácie, situáciách, spolu s životného prostredia môžu ovplyvňovať výhody.
  • Metódy analýzy rozlíšiť opatrenia alebo príznaky výkonu systému, ako aj vzhľadom na ciele systému vhodné alebo správanie nemal potrebu zlepšiť efektívnosť.
  • Doba riadenia spracovania čas druhých ako aj súkromné príležitosti oneis.
  • Vykonáva dohľad nad peniaze rozhodovaní ako fondov je pravdepodobne investovať na získanie práce, a tržby za tieto poplatky.
  • Získanie produktu zdrojov a pozorovanie na ideálne používanie výrobkov, zariadení, a výrobky, ktoré sú vážne treba urobiť niektoré práce.
  • Dohľad nad pracovníkmi zdrojov-vedenie ľudí, pretože, ktorým sa ustanovuje, a stimuluje pracovať, rozlíšiť najlepších ľudí pre kariéru.
Vzdelanie Požiadavky na vedomosti
  • Menej-ako vyššie vysvedčenia
  • Maturitu (alebo GED alebo Senior vysvedčenie rovnocennosti)
  • Žiadny
Povolanie vedenie zručnosti požiadavka
  • Úspech/práca – 80.82%
  • Húževnatosť – 84.91%
  • Projekt – 85.84%
  • Riadenie – 78.74%
  • Spolupráca – 91.73%
  • Vydať, pokiaľ ide o ostatné – 89.90%
  • Sociálne smer – 88.45%
  • Sebaovládanie – 93.58%
  • Tolerancia na stres – 92.23%
  • CustomizationORFreedom – 91.81%
  • Spoľahlivosť – 93.22%
  • Zmysel pre Detail – 93.15%
  • Spoľahlivosť – 86.08%
  • Nezávislosť – 84.01%
  • Vynález – 79.75%
  • Myslenie – 86.10%

O spolupráca skupiny

Skontrolujte tiež

Obchodní zástupcovia, Finančné služby pracovná náplň / Povinnosť vzorky a funkcie

Podporu finančných slu ieb, ako napríklad hypotéky, odvod, a investície poradenstvo spotrebiteľom bankovníctva …

nechať odpoveď

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *