Domov / Čašníci a čašníčky náplň / Šablóna zodpovednosti a úlohy

Čašníci a čašníčky náplň / Šablóna zodpovednosti a úlohy

Zvážte objednávky a ponúkať výrobky a potraviny ľudia pri stoloch stravovacích podnikov.

Požiadavky na spôsobilosť kariéra
  • Kontrolovať ľudí’ ID, aby sa ubezpečil, že sa zhodujú s minimálny vek špecifikácie týkajúce sa používania alkoholických nápojov.
  • Zhromažďovanie platieb od spotrebiteľov.
  • Produkujú ľudí’ objednávky jedál si presunie, vstúpiť objednávky do počítačov týkajúce sa sprievodného personálu kuchyne, alebo pamatovat príkazy.
  • Za nákupy z patrónov, pokiaľ ide o potraviny, alebo občerstvenie.
  • Požiadať o radu od zákazníkov, aby zabezpečili, že sa ’ znovu prežíva ich večera a urobiť niečo opraviť akékoľvek ťažkosti.
  • Funkcia spotrebiteľov potravín alebo tekutín, pripraviť a ponúknuť nika jedál pri stole ako povinné.
  • Pripraviť vyšetrovaní rozpísať a celé jedlo náklady a poplatky príjmy.
  • Poskytuje menu patróni a odpovede otázky o položky menu, generovanie tipy na požiadanie.
  • Radiť klientom zľavy, ktoré sú každý deň.
  • Čistý nábytok alebo povrchy po zákazníci majú jesť.
  • Pripraviť žeravé, chladný, a miešané nápoje o klientov, a relaxovať fliaš vína.
  • Vysvetliť, ako veci ponúk, ktoré sú rôzne nie sú pripravený, varenie postupy a látok.
  • Vrátane zriadenie produktov akými sú listy, plošiny, pokiaľ ide o potraviny, aby, strieborné, a laboratórne sklo.
  • Úlohy prípravy potravín ako je napríklad plánovanie chladné jedlá, predjedlá, a šaláty, porciovanie muffiny, a espressa.
  • Podiel podpory miestach majú výrobky, ako sú napríklad riadu, potraviny, káva, a bielizeň.
  • Obloha a ozdobiť večere v prep pre pomoc.
  • Naplnenie sodného, korenie, glukózy, Liečba a obrúsok hrnce.
  • Sa kupujúci s ich platformy.
  • Opísať a advokát vín pre kupujúcich.
  • Dodať víno možnosti nábytok pomocou vhodných okuliarov, a vyplňte víno pre klientov.
  • Otočiť dať miesto potravín programy, strieborné alebo dať do jedálenským priestorom pripravte pre veľké strany, alebo pre svoj budúci pohyb.
  • Odstránenie a dioptrické okuliare z nábytku alebo zobrazenia, na umývanie zvážiť ich domov.
  • Pomôcť sponzor alebo hosteska riešením zariadení prijať rezerváciu alebo stoličky sa dostať, a žiadosti, a poďakoval priateľov.
  • Dosiahnuť vysávanie koberček, pranie pracovných miest, napríklad zametanie a umývanie podlahy získanie preč odpadky, alebo overovanie a čistenie kúpeľne WC.
  • Uveďte podrobné údaje o oblastiach, ktoré sú v blízkosti, vrátane dodania pokyny pre hostí.

Kariéra naháňačky potreba
  • Čítanie s porozumením-pochopenie pripravený obsah a vety v práci súvisiace dokumenty.
  • Aktívne počúvanie-na to, čo ostatní hovoria, pričom celková pozornosť,, Získanie času pochopiť faktory, ktoré sa uskutočňuje, žiada otázky ako ideálne, a nie je prerušenie na neprijateľné okamihy.
  • Písanie-napísané nie ako nevhodné pre potreby divákov komunikovať efektívne,.
  • Rozprávanie-hovoriť s ostatnými zdieľať údaje bez námahy.
  • Matematika-zamestnávanie aritmetický riešiť problémy.
  • Technologické predpisy s využitím technológie a riešenia, riešiť problémy.
  • S využitím CriticalThinking rozum a premýšľať, identifikovať výhody a nevýhody riešení, výber, závery alebo prístupy k dilemy.
  • Aktívne učenie-vedieť čerstvé informácie ’ s významom pre každý budúce a súčasné riešenie problémov rozhodovania a.
  • Učenie techniky zamestnané a výber vzdelávanie/vzdelávacie prístupy a postupy vhodné pre situáciu, keď sa učí, alebo koučování položiek, ktoré sú nové.
  • Monitorovanie OverseeingANDAssessing účinnosť korporácie, iných osôb, alebo seba vytvárať vývoj alebo zvážiť nápravných opatrení.
  • Sociálna vnímavosť-je nevedomý othersA reakcií a vedieť, ako to robia, prečo reagujú.
  • Zručnosť-úprava akcií z hľadiska othersI činnosti.
  • Obchodnému-presvedčiť ostatných, aby zmenu akcie alebo ich hlavy.
  • Mediácia-pričom ostatné spoločne a chcú zladiť rozdiely.
  • Nariaďuje výučba ostatných HOWTO konať.
  • Služby orientácie-určite hľadajú prístupy k pomoci osobám.
  • Pokročilé Problemsolving-identifikácia zložité otázky a skúmanie prepojené informácie použiť alternatívy vyrábajú a zvážiť výber.
  • Postupy analýzy ohľadom produktu predpoklady a vyžaduje, aby rozloženie.
  • Technológia Design-produkovať alebo zarovnávanie zariadenia a inžinierstvo pomôcť spotrebiteľ chce.
  • Rýchlosť identifikácie výber nástrojov a zariadení ’ s druhom, ktoré sú potrebné na vykonanie práce.
  • Inštalácia-Inštalácia zariadenia, modely, kabeláž, alebo balenia vo všeobecnosti spĺňajú požiadavky.
  • Kódovanie-vytváranie počítačových balíkov, pokiaľ ide o funkcie, ktoré sú početné.
  • Funkcia sledovanie-sledovanie rôznych značiek, číselníky, alebo testy, aby zabezpečila, je spotrebič pracuje primerane.
  • Postup a spravovať-správa prevádzky zariadení alebo nástrojov.
  • Údržba vykonávaní rutinné, servis zariadení a stanovenie, kedy.
  • Riešenie problémov-identifikácia príčin závady, správu a výber ako postupovať o tom.
  • Stanovenie-upevnenie vybavenia alebo systémov s využitím metód, ktoré sú potrebné.
  • Kontrola kvality hodnotenia-dokončenie hodnotenia a vyšetrovaní položiek, riešenia, alebo funkcie posúdiť výkonnosť alebo výborné.
  • Rozhodnutia a rozhodovanie ohľadom všeobecných nákladov a veľkých vecí, o opatreniach, ktoré je možné vybrať ten, ktorý je najvhodnejší.
  • Analýza systémov identifikácie ako proces musí fungovať a ako zmeny v prostredí, funkcie, a problémy môžu ovplyvniť výsledky.
  • Analýza systémov-identifikačné opatrenia alebo ukazovateľov výkonnosti systému a správne alebo opatrenia vážne potrebné na zvýšenie výkonu, v súlade s cieľmi systému.
  • Riadenie času riadenia ostatným’ obdobia, ako aj súkromné moment oneis.
  • Riadenie peniaze určenie ako fondov je pravdepodobné, že vynaložené dostať dokončenej práce, a pokiaľ ide o tieto poplatky.
  • Získavanie zdrojov látky a pozorovanie ideálne využitie produktov, služby, a nástroje potrebné vážne urobiť zadanej práce.
  • Správa ľudských zdrojov-vedúci osôb ako, rozvoj, a podpora funkcie, určenie najúčinnejšie jednotlivcov pre vašu kariéru.
Požiadavka na odbornú prípravu Skúsenosti potrebné
  • Stupeň vysokej školy (alebo GED alebo Senior School rovnocennosti certifikácie)
  • Výrazne menej ako vyšší stupeň školy
  • Mnoho školských tried
  • Žiadny
Práce vedenie zručnosti potrebné
  • Úspech/energie – 84.48%
  • Stanovenie – 85.27%
  • Iniciatíva – 87.28%
  • Orgán – 87.99%
  • Pomoc – 90.95%
  • Starať sa o ostatné – 91.75%
  • Kultúrna orientácia – 87.14%
  • Sebaovládanie – 93.12%
  • Odchýlky tlaku – 92.82%
  • Prispôsobivosť/všestrannosť – 91.38%
  • Spoľahlivosť – 95.05%
  • Pozornosť k detailom – 93.24%
  • Spoľahlivosť – 90.21%
  • Nezávislosť – 89.74%
  • Tvorivosť – 88.85%
  • Myslenie – 86.69%

O spolupráca skupiny

Skontrolujte tiež

Obchodní zástupcovia, Finančné služby pracovná náplň / Povinnosť vzorky a funkcie

Podporu finančných slu ieb, ako napríklad hypotéky, odvod, a investície poradenstvo spotrebiteľom bankovníctva …

nechať odpoveď

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *