Dom / Konobari i konobarice opis posla / Zadaci i odgovornosti predložak

Konobari i konobarice opis posla / Zadaci i odgovornosti predložak

Razmislite o nalozima i ponuditi proizvode i hranu ljudima za stolovima u pojedenim poslovne.

Uslov sposobnosti karijeru
  • Pogledajte ljude’ ID da se uverite se da su se podudaraju sa minimum godina specifikacije vezane za upotrebu alkoholnih pića.
  • Okupite se uplate od potrošača.
  • Proizvoditi ljudi’ obroci naredbe na dobiti pokrete, Unesite naredbe u kompjutere u vezi transmittal da kuhinjsko osoblje, ili zapamtim naređenja.
  • Razmotrite nabavke od pokrovitelja u pogledu prehrambenih proizvoda ili osvježenje.
  • Tražiti savet od kupaca da biste se uverili da su ’ re doživljava svoju večeru i nekako da ispravite probleme.
  • Funkcija potrošači sa hranom ili tečnosti, i pripremi ili ponuditi svoje mesto obroke za stolovima kao traži.
  • Pripremite istrage koje usluge i sa hranom troškova i prihoda od naknada.
  • Pruži menije mecena i odgovor upite o stavki menija, Generisanje savjete na potražnju.
  • Savetujem klijente od specijaliteta koje su svaki dan.
  • Čist nameštaja ili površinama nakon što kupci su završili da jede.
  • Pripremite цврчање, hladno, i kombinovana pića u vezi sa klijentima, i opusti se boce vina.
  • Objasni kako menije stvari koje su razne nisu nespremna, objašnjavajući kulinarske prakse i supstanci.
  • Uključujući Podešavanje-up proizvode kao što su listovi, Napravite platforme u vezi hrane, srebrni pribor za jelo, i Staklarija.
  • Izvršavanje zadataka priprema hranu kao što je na primer planiranje prohladno obroka, predjela, i salate, portioning kolače, i pravi espreso.
  • Deo podrške lokacijama imati proizvode kao što su na primer robe, hrana, kafu, i posteljina.
  • Dodataka jelima i doterate večere u pripreme za što pomažeš.
  • Popunjavanje natrijum, biber, glukoza, tretman i salveta lonce.
  • Uzmi kupci sa svoje platforme.
  • Opišite i zalažu za vina za kupce.
  • Dostavi vina opcije nameštaja koristeći odgovarajuće čaše, i napuni vino za klijente.
  • Rotiraj stavi u mesto foods programima, srebrni pribor za jelo ili postavi restorana da se spremimo za velike stranke ili za buduće potez.
  • Eliminisati наочаре iz nameštaja ili prikazuje, za pranje ih u obzir u dom.
  • Pomoci sponzora ili hostesa rešavajući uređaji mogu uzeti rezervacije ili da si se stolice, i zahtjeve, i zahvaljuje prijateljima.
  • Postići sistemaisisavanja tepih, perem radna mesta, kao što su sveobuhvatne i ribanje podova sticanje skladištenje smeće, ili potvrđivanje i čišćenje WC šolju.
  • Daj detalje o oblastima koje su u blizini, uključujući i date smjernice za goste.

Neophodnost zvanja karijeru
  • Čitanje Comprehension-razumevanje pripremljen sadržaj i rečenice u radu koji se odnose dokumenti.
  • Aktivno sluša-odredišta koja drugih ljudi kažu daje ukupnu pažnju,, sticanje vremena da shvatim faktora koji su napravljeni, zahteva da upiti kao idealno, i da vas nisam prekinuo u neprihvatljivo trenucima.
  • Pisanje-zapisano ne kao neprikladno za potrebe gledatelja interakciji efikasno,.
  • Razgovor-pričam sa drugima dijeliti podatke bez muke.
  • Aritmetika koja zapošljavaju matematika za rešavanje problema.
  • Tehnologija korišćenja tehnoloških propisa i rešenja za rešavanje problema.
  • Razlog Criticalthinking korišćenja i razmišljanja za identifikovanje prednosti i slabosti izbor rješenja, zaključci ili pristupe dileme.
  • Aktivno učenje znajući sveže informacije o ’ s značaj za svako buduće i sadašnje rešavanje problema donošenje odluka i.
  • Učenje tehnike-zapošljavanja i odabirom opcije obrazovanje obrazovnim pristupima i procesi odgovarajuće za situacije kada učenje ili trenerske stavke koje su nove.
  • Praćenje OverseeingANDAssessing efektivnost korporacije, drugih pojedinaca, ili o sebi kao generisanje kretanja ili razmislite o korektivne radnje.
  • Socijalna Perceptiveness-kad si ne nesvesni protuzakoniti reakcije i znajući kao što to rade zato da reaguju.
  • Menjanje spretnost radnje kada je u pitanju othersI aktivnosti.
  • Prodavanje-ubedio drugima da izmenim radnje ili njihove glave.
  • Posredovanje polaganja ostali su zajedno i da usaglasi razlike.
  • Kao instruktor predaje drugima kako da preduzme akciju.
  • Usluge orijentacije-definitivno u potrazi za pristup pomoći osobama.
  • Napredna Problemsolving identifikaciju složenih problema i teatarski povezane informacije o primeni alternative i da proizvede i razmotrite odabire.
  • Procedure analize-s obzirom na proizvod preduslovi i zahteva da napravim raspored.
  • Tehnologija dizajna-koje proizvode ili poravnavanje uređaja i inženjering pomagati potrošača želi.
  • Opremite selekciju identifikaciju alata i opreme ’ malo potrebne za izvršavanje posla.
  • Instaliranje instalaciju opreme, modeli, Upotreba Kabela, ili paketa da generalno zadovoljavaju specifikacije.
  • Kodiranje-kreiranje paketa računara u pogledu funkcije koje su brojne.
  • Funkcija praćenja-prikazivanje različite znakove, kazaljke, ili testove da biste bili sigurni da postoji sprava za rad na odgovarajući način.
  • Procedura i upravljanje-upravljanje operacijama uređaja ili alatke.
  • Izvođenje održavanja rutine servisiranje na uređajima i određivanju kada.
  • Rešavanje problema-identifikaciju uzroci poteškoće na koje su upravljanje i izboru kako za razgovor.
  • Popravljam nameštanja oprema ili sistema koristi metode koje su potrebne.
  • Kontrola kvaliteta evaluacija-dovršavanje procene i istrage stavki, rešenja, ili funkcije da sudim performanse ili odličan.
  • Vladajuće stranke i prave odluke-s obzirom na opšte troškove i velike stvari o merama koje su moguće da izaberete onaj koji najviše odgovara.
  • Analize sistema-identifikaciju kako proces mora da funkcioniše i kako modifikacije u okolini, funkcije, i problemi mogu na ishoda.
  • Sistemska analiza identifikaciju mere ili indikatora performansi sistema i odgovarajuće mere potrebna ili ozbiljno da biste poboljšali performanse, u skladu s ciljevima sistema.
  • Kontrolisanje vremena-upravljanje drugima’ perioda, kao i privatnim trenutcima nije.
  • Upravljanje određivanja novac-kako sredstva će verovatno biti utroљena da se vratim na posao završen, i računovodstvo u vezi naplate.
  • Administracija sticanje supstanca resurse i posmatranje da idealna iskorišćenje proizvodi, usluge, i alate potrebne ozbiljno da obavi određeni posao.
  • Administracija osoblje resurse-vodenje lica kao oni, razvija, i podsticanje funkcija, Određivanje najefektivniji pojedinaca za tvoju karijeru.
Uslov za obuku Iskustvo potrebe
  • Visokom školskom spremom (ili "GED" ili "Senior školu jednakosti za certifikaciju)
  • Znatno manje nego veći stepen škole
  • Mnoge škole nastavu
  • Niko nije
Radi potrebe vještine liderstva
  • Postignuće/energije – 84.48%
  • Odlučnost – 85.27%
  • Inicijativa – 87.28%
  • Autoritet – 87.99%
  • Pomoć – 90.95%
  • Brini u vezi sa drugima – 91.75%
  • Kulturne orijentacije – 87.14%
  • Samokontrolu – 93.12%
  • Pritisak tolerancije – 92.82%
  • Prilagodljivost/svestranost – 91.38%
  • Pouzdanost – 95.05%
  • Pažnju na detalje – 93.24%
  • Pouzdanost – 90.21%
  • Nezavisnost – 89.74%
  • Kreativnost – 88.85%
  • Mislim – 86.69%

O saradnji grupe

Vidi takođe

Agenti prodaje, Opis posla finansijskih usluga / Funkcije i obaveze uzorka

Promovisanje finansijske usluge, kao što je na primer hipoteku, Livi, i investicije smernice potrošačima bankarstva …

ostavi odgovor

Vaša e-mail adresa neće biti objavljene. Potrebna polja su označena *